Edtv

Ed Pekurny (Matthew McConaughey) je docela obyčejný chlapík, který si myslí, že nemůže nic ztratit, když přistoupí na výhodnou nabídku kabelové televize a stane se hrdinou jejich nové show. Téměř přes noc se pořad, sledující Edův život v přímém přenosu, stane obrovským hitem a řadový prodavač z videoobchodu se promění v mediální hvězdu a miláčka celého národa! Hvězdné herecké obsazení včetně Woodyho Harrelsona, Elizabeth Hurley, Dennise Hoppera, Ellen DeGeneres a Martina Landaua a skvělá režie Rona Howarda (Apollo 13) nabízí pobuřující pohled na slávu přes noc a sdílení vašeho života s několika miliony vašich nejbližších přátel! (Magic Box)

cineboy

Jednou se na to kouknout dá, ale do čistokrevné komedie to má daleko. Jedná se spíše o sociální pohled na americkou veřejnost a o pohled do zákulisí mediální masáže. Děj je dost předvídatelný, ničím nepřekvapí a chvílemi jsem zíval nudou. Nevím co na tom stálo 80milionů$. ()

matoada

Priemerná komédia, ktorá pri porovnaní s Truman show nedopadá práve najlepšie. Občas náznak nejakého nápadu, ale celkovo len nudné využívanie módnej témy. ()

Robynson

Komedie nejsou můj šálek, alespoň ty které se většinou točí. Ale tohle se mi líbilo. Bavilo mne to a necítil jsem se při tom trapně. To je pro mne hodně cenné. Chápu asi co na tom lidem vadilo a proč film propadl, ale rozumím také tomu, proč se tvůrci rozhodli do projektu jít. Film je často srovnáván s Truman show, ale je o něčem jiném, navíc tam naštěstí nehraje Jim Carrey, ale McConaughey a Woody a tím pádem jsem do toho po dvaceti pěti letech šel znova a nelitoval jsem myslím že čtyři hvězdy si to rozhodně zaslouží. ()

stuj

Vzhledem k chabýmu hodnocení bych čekal větší průšvih, ale dyk to byla úplně normální americká komedie. Prostě průměr. ()