Extrémní sběratelé

(relácia)
  • Kanada Extreme Collectors
Reality-TV
Kanada, 2013, 14x25 min

1. Corbinovy sněhové koule Andrewa uzemní sbírka herce Corbina Bernsena čítající 8 tisíc sněhových koulí. Rovněž narazí na největší sbírku hraček.

2. Kapitán Amerika č. 1 Andrew je v Dallasu, kde objeví dům plný akčních figurek. Poté si prohlídne Houdiniho sbírku a skončí ve svěrací kazajce.

3. Tanečnice z Vegas Andrew Zegers cestuje do Las Vegas, aby získal přístup do místnosti plné sportovních kšiltovek, do svatyně postaviček celebrit a do obrovské sbírky Pepsi.

4. Znovu v 50. letech Andrew navštíví retro sbírku, která zahrnuje restauraci z 50. let a garáž plnou veteránů. Nic ho však nepřipraví na sbírku 15 tisíc videoher.

5. Štěstí v krvi Andrew je na jižní Floridě, kde ho uzemní největší sbírka jojo na světě. Cena jednoho exempláře dosahuje 80 tisíc dolarů.

6. Penny miluje sport Andrew má šanci setkat se s režisérkou Penny Marshallovou a získat výjimečný přístup do její jedinečné sbírky sportovních memorabilií.

7. Láhev v ceně 250 tisíc dolarů Andrew navštíví obrovské sbírky. Nejprve zavítá do oázy pro muže plné sportovních memorabilií. Rovněž vstoupí do skladu plného autíček na autodráhu.

8. Všude samé Cadillacy Andrew je v sedmém nebi. Navštíví totiž impozantní stavbu, kde sídlí sbírka starých Cadillaců, a rázem se ocitne v minulosti. (Discovery Channel)

Fiftis

Veľká škoda, že ostalo len pri 14.častiach. Niečo takéto mi veľmi chýbalo. Ktorý človek by vo svojom živote niečo nezbieral? Tu máme dokonca vyložene "Extrémnych zberateľov". Asi najšokujúcejšie bolo vidieť starého pána, ktorý začal zbierať práčky. Neviem už presne koľko ich mal, ale zaberali celý dom a záhradu. Sám nevedel povedať prečo s tým začal. A že jeho žena mu vždy riadne vynadala, ako dotiahol domov novú-starú práčku. Super časti boli so zbierkami Star-Wars vecí, obrovského množstva plechoviek, ale mne najviac ulahodil pohľad na zbierku veteránov z 50.rokov minulého storočia. To naozaj môžem len závidieť. Na tento TV-program som narazil na Discovery Channel a rozhodne ho odporúčam. ()