Muzzikanti sú filmom plným pesničiek a melódií, od folklórnych koreňov až po mladú rockovú súčasnosť. Dej sa odohráva na česko-slovensko-poľskom trojmedzí v drsnom, ale pôvabnom kraji Těšínskeho Sliezka. Slovo chlapa má tu stále svoju silu, pôvab žien priťahuje od nepamäti a hudba má svoje nezastupiteľné miesto. Jednoducho magický kraj, pre zdanlivo obyčajné a predsa len osobité a hlbokou ľudskosťou pretkané príbehy s dobrým koncom... (Continental film)

hujerita odpad!

Tak to bola iná hlúposť. Pán Rapoš by sa veru mal venovať niečomu inému a nedokážem pochopiť tých, ktorý mu dali na takúto zlátaninu peniaze. Film nedokáže zachrániť príroda, ktorej tam je veľmi málo, ani hudba na čele s Nohavicom. Strach a bieda sa na vás z filmu valí len taký rachot. CELÉ ZLÉ! ()

Drahocam

Stále se nemohu rozhodnout, jaké hodnocení udělit. Chvílemi jsem byla znechucena, chvílemi nadšená. Někdy mě film vyloženě nudil a někdy zase bavil. Jako odpad to označit nemohu. Tři hvězdy se mi zdají málo, ale čtyři moc... Opravdu nevím a nechám to ustát a až za pár dní se možná vrátím dát mu nějaké ty hvězdy.... ()

Langustavson

Osobně moc nechápu, proč má film tak nízké hodnocení. Ale za sebe můžu ten film v klidu doporučit. Jediný můj problém byl Kříž a to, že jsem mu nemohl jeho roli uvěřit. Ale jinak parádní. Z filmu jsem cítil ohromnou vlnu nostalgie, některé písně ve mně vyvolaly spoustu emocí a film se mnou i hýbal po emoční stránce. Příběh nebyl nijak komplikovaný, ale že by byl nějak hloupý, to se říct nedá. Bylo zde i několik scén, které mě upřímně pobavily. Navíc je zde spousta životních příběhů, vše je dosti uvěřitelné a parádní. Navíc Izziho hlas je naprosto geniální a jeho duet s Martou Jandovou je prostě dokonalý. No a ještě k tomu ty nádherné záběry na tu dokonalou přírodu. Zkrátka nemám co vyčíst pořádně. Určitě to nebude film pro lidi z Prahy, protože pro ně je toto něco asi těžce nepředstavitelného, nepochopitelného a hloupého. Ale pro lidi ze Slezska a minimálně severní Moravy to zkrátka bude film, který je téměř až určený pro nás. :) ()

Van_Stajpen

Takhle, jsem z MS kraje, těšil jsem se na film, ale musím uznat, že ve výsledku koliduje na pomezí trapnosti a kýče... Tady nebylo nic - sice povedené písně, ale zdržovaly děj, který prakticky ani nebyl. Ale co bych čekal, když hlavního sponzora nazvou "producentem" a scénárista prakticky není scénárista. A Rapoš? Ten zklamal asi nejvíc... :-/ Jedna hvězda za 3 povedené písně. ()

Dodge-I

Slataninu tohoto typu nezachrani ani velke hvezdy... Smutna ztrata casu - po vsech strankach... Tak jedna hvezda za tu trochu nostalgie. ()

TragyCZ odpad!

Větší blbost jsem opravdu dlouho neviděl... Scénář je děravej jak cedník, scény nesmyslně a bez návaznosti přeskakujou z jedný na druhou a jediný, čím chtěli filmaři asi zaujmout, jsou polonahý holky. Ani jednou jsem se u tohoto filmu upřímně nezasmál a jelikož jsem sám hudebník, tak mi přišlo celkem ubohý, když jsem viděl, jak v některejch scénách ti "muzzikanti" vůbec nehráli co měli a tím pádem to vůbec nesedělo k těm písničkám. Prostě totálně prvoplánovej film, kterej bohužel dopadnul opravdu zle... Já tam hrát byť jen malou roli, tak se stydim. ()

farinelli77 odpad!

TOI TOI TOI, je to boj, když amatéři dělaj, na co nemaj!!! Vic než hodina se vydržet opravdu nedá! Pan Šiška je velmi ambiciózní, ale měl by se spíš držet svého kopyta! Pokud to mělo být pokračování České sody, tak dávám hvězdu, jinak totální odpad patřící do Toiky. ()

AlesKrc1 odpad!

Viděl jsem hodně .... od Sharktopuse až po Žraločí tornádo 3 ,ale toto těmto uměleckým dílům nesahá ani po paty :) Vážně co je na tom dobrého ??? Asi tak kamera,Jarek Nohavica a to je vše ..... Děj totálně zmaten (nebo mi to uniklo),neboť jsem se při vší té kráse na polonahé dorostenky zapoměl soustředit.Dialogy mají lepší i ochotníci v jejich hrách a herecký koncert pana Šišky mi připomíná jeho moderování hitů na Šlágru ..... Ovšem korunu všemu dodává závěrečná epochální pecka v podání Dejdara (ten bere všechno v poslední době) a hitmakerů Duo Jamaha.... Kdo se chce podívat na rajcovní holčiny tak jo ,ale to už jsou myslím i kvalitnější filmy pro dospělé ()

yelowangel

Asi jsem jedna z mála ale mě se film celkově líbil. Ano, je přeplácaný, dialogy umělé, o dabingu radši ani nemluvím, ale příběh je chytlavý a když se člověk prokouše všemi těmi odbočkami a zůstane hlavní nit, která má v sobě neskutečný smutek a nostalgii. Po dlouhý době jsem si zase pobrečela. ()

pallok

Film je za jednu hviezdu, druhá za Nohavicu, tretia hviezdička je pre Cmoríka. Ináč pomerne jednoduchý príbeh podaný zložitým spôsobom, režisér si urobil radosť, bohužiaľ na úkor nás ostatných. Prekvapko pre mňa - relatívne kvalitná aj keď neoriginálna muzzika. ()

bettyragy

Od tohoto filmu jsem opravdu nic neočekávala, nakonec to bylo celkem fajn. Taková oddychovka s pěknými písničkami, děj filmu nic moc, ale oceňuji krásnou přírodu a výkony některých herců, kteří potěšili. ()

Redyx1 odpad!

Tak naštěstí jsem tento paskvil viděl v tv a nemusel platit předražené vstupné v kině.Nicméně jsem to po 20 min.přepnul protože prostě to byl odpad!Děrgel jako muzikant naprosto nevěrohodný a zbytek pseudokapely to samé ani se neumí trefit do playbacku.Nejvíc ostuda byl samozřejmě Pavel Kříž (mimochodem mám ho jako herce rád) a stejně tak Martin Dejdar (výborný herec) ale prostě tady se neměli vůbec objevit... ()

motokuba

Kdyby ten film mel jiny zanr a hrali v nem jini herci tak jento dobry film 😀 Hrozne! Tolik “hluchych” scen jsem jeste v zadnem filmu nevidel.... ()