UFC Fight Night: Rodríguez vs. Caceres

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 92 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2016

malylada

Turnaj vesměs průměrný a preliminary byla o mnohem zábavnější, než hlavní karta. Yair Rodriquez pro mě zklamání, myslel jsem, že květáka přejede rozdílem třídy. Jeho obrana by proti tvrdým borcům, jako Bermudez asi těžko obstála. Technik tolik jako z cirkusu, ale účinek tak napůl. Bída. Určitě z těch světlých hvězdiček hlavní karty Leites, Bermudez. Matný výkon opakovaně Moroz a hold proti Smithovi bude nutností naložit příště, tentokrát to urval v můj neprospěch. Nudný výkon jistotu, i přes mraky příležitostí, jak unaveného Gigliottiho subnout. Z prelims Kawajiri Swanson parádní bitva a samuraj mě překvapil, jak držel krok. Co dodat k Viktorovi, těžce se kritizuje jediný náš borec v UFC. Pořád je to hvězdička v českých podmínkách. Určitě nesouhlasím s kritiky, že by Denisa dopadl stejně. Viktor nebude nikdy striker, ale spíš mě trápí, že ten progress ve striku není vůbec vidět a je to bída. Viktor s malými zkušenostmi má tak trošku i smůlu na los, není to výmluva, ale Magomedov, Lewis jsou dnes v TOP15 UFC a Tybura není nýmand, pořád vidím borce, jako v prvním zápase a mnoho dalších, se kterými by byl vyrovnanější. Trošku mi přijde, že se začal soustředit více na slabiny, než zdokonalit ještě více, co mu jde a to zemařina. Viktorovi chybí ten talent a schopnosti v postoji a to je v HW důležitější, než v jiných vahách. Snad dostane záchranný fight a pokud né, rád ho zase uvidím v GCF na živo. ()