Hélène - Effacer le passé

Krátkometrážny / Hudobný
Francúzsko, 2016, 3 min

Hélène Rolles

Kri-kri

Nádherná píseň, ostatně jako všechny od Hélène Rolles. Mimo oficiálního klipu existuje ještě jedna video-verze, v níž některé záběry jsou ze studia (pravděpodobně téhož, kde se kdysi natáčely scény s Thomasem Favou a Johnem Wanderem) a retrospektivní scény Heleny a Mikuláše. https://www.youtube.com/watch?v=Or-7h-uIQes ()

Ebibrigi

Tehdy jsem tě nechala odejít bez jediného slova,  aniž bych tě zadržela.  Ach ano, tehdy jsem nedokázala najít slova, která by možná všechno změnily.  Ref: Kdybych mohla vymazat minulost a začít odznovu, samozřejmě bych to udělala, a řekla bych ti: “Miluji tě, budu tě milovat, mohlo by se všechno změnit.” Tehdy jsem si myslela, že stačí pouze chtít aby skončil příběh.  Ach ano, tehdy jsem věřila, že zapomenu na tvůj úsměv, na tvé polibky a na naše něžná tajemství.  Ref:  Štěstí je křehké ale to si neuvědomujeme. Vše se zdá být snadné a pak najednou štěstí odejde.  Ref: Kdybych mohla vymazat minulost  a začít odznovu,  samozřejmě bych to udělala, a řekla bych ti: “Miluji tě, budu tě milovat, mohli bychom to zkusit.” ()