Spolu s tím, jak nabírá na obrátkách tempo zkoušek „Carrie: Muzikál“, noří se studenti herectví do svých rolí a život začíná připomínat divadelní hru. (Netflix)

TomX2

Muzikály mám síce rád (tie dobre prevedené), ale.. k čomu to vlastne bolo? Nenávidené postavy spolu majú priateľský vzťah ako keby sa nič nestalo, dej sa nijak zvlášť ďalej nepresúva a celá epizóda je natočená úplne inak než doteraz. Nechápem zmenu správania postav a predvídateľný záver tomu naozaj nenapomáha. Chvíľu som mal aj nutkanie to preskočiť alebo vypnúť a tak by to bolo asi správne. ()

BlackHood

Muzikální díl. Na jednu stranu oceňuju, že si s tímhle dali práci, muselo to být složité natočit. Na druhou stranu mi moc muzikál neříká a moc se toho nestalo (nepočítám posledních 15 sekund). Celý díl se jen připravují na muzikál Carrie, ale provádí ho jen jednu minutu... Když tento díl vynecháte, tak o nic nepříjdete. ()

riza-do

Miluju muzikály. Ale muzikálový díl do seriálu s tolika zápletkami, úplně vytržený z kontextu celého příběhu, úplně kazí požitek. Nebylo to špatný, jen úplně mimo, někam možná tak do bonusů. U každého jiného seriálu, který začne s podobnými zvrácenými special-episodes (muzikálový díl, noir díl, etc) to na mě dělá dojem, že autoři už neví co dál — ale tady to nedává sebemenší smysl. ()

celejvlhkej odpad!

Po zhlédnutí téhle epizody jsem se vrátil k té předchozí, kam jsem poslal jeden odpádek!, a musel jsem ho přeplácnout hvězdičkou, protože jsem žil v domnění, že víc o ničem to už být nemůže. No a vida! Ono může. To jediný co bylo na seriálu zajímavý se úplně vytratilo a bylo nahrazeno upištěnejma, neposlouchatelnejma muzikálovejma prozpěvama. Nepočítám již zašlej každoepizodovej Riverdaleskej cliffhanger. ()

Polnoch

Tak toto bolo absolútne od veci.. V seriáli s premakaným dejom, kde človek ani nedýcha čo sa stane ďalej, pridať diel kde sa nič nedeje až na posledných pár sekúnd? Toto mohli vydať maximálne tak na bonusovom DVD, som veľmi sklamaný, duplom keď sa na ten diel čakalo niekoľko týždňov. Jednu hviezdičku dávam za kvalitné spracovanie a druhú za herecké výkony. ()