Hye-in Jeong (Ah-joong Kim) je absolutně nejpopulárnější jihokorejskou herečkou současnosti. Ztvárňuje komplexní filmové i seriálové role, v níž vyniká její přirozený charakter, půvab i typická ženská hrdost. Její tvář se objevuje v nákladných reklamních spotech, na obálkách módních magazínů i v marketingových kampaních. Ve své kariéře zažila pády stejně jako prohry. Vždy se ale dokázala vzchopit, postavit se na nohy a hrdě se probojovat až na výslunní. Nyní, po tolika dlouhých letech náročné práce, stresu a napětí si ale chce dát na nějaký čas klid a věnovat se jen své rodině, která pro ni byla vždy až na druhém místě. Jen co se ale v médiích objevuje zpráva o jejím předčasném ukončení herecké kariéry, objevuje se také další zpráva. A ta se týká jejího jediného dítěte, které se stalo terčem neznámého pachatele. Ten jej za nevysvětlitelných okolností unesl a drží ukryté na neznámém místě. Hye-in je nucena pod nátlakem únoscových výhružek vstoupit do televizní reality show, v níž má plnit únoscovi zvrácené úkoly. Bavit tak má v přímém přenosu nejenom jeho samotného, ale rovněž i všechny televizní diváky. (Conspi)

Krysap

Poměrně příjemný překvapení, na to, že jsem si seriál zvolila jako takovou výplň času mezi jinými tituly. Pátrání po únosci a plnění úkolů se rozjelo moc hezky, celou dobu to neztrácelo tempo (ač jsem si říkala, jak chtějí tímhle příběhem naplnit 16 hodinových epizod) a líbil se mi i konec - působil tak nějak dost neseriálově realisticky. Akorát se musim přiznat, že jsem si snad poprvé musela napsat jména vedlejších postav a co jsou zač, protože jich bylo hrozně moc a i ty, o nichž jsem si myslela, že budou hrát roli jenom v úvodu, měly v dalším vývoji svojí důležitou úlohu. Lepší 3*. Snad se někdy dozvím od uživatelů jackrow a vberunkav, co na seriálech často tak podřadně hodnotí, navíc často ještě dřív, než se odvysílají všechny díly. ()

• Dle oficiálních informací jihokorejské televizní společnosti SBS (Seoul Broadcasting System) nebyla hlavní seriálová role nabídnuta jen herci Hyeon-woo Ji, který se v ní později také objevil, ale rovněž jihokorejskému herci Goo Jin. Ten ale, stejně jako později i jihokorejská herečka Hyeon-joo Kim, nabídku objevit se v hlavních úlohách seriálu odmítl. (Conspi)