Návrat neznámeho

(TV film)
  • Česko Návrat neznámého (viac)

Trojročného Lukea unesú z obchodu, kde jeho matka Mare nakupuje. Po šestnástich rokoch zazvoní pri dverách jej domu mladík, ktorý sa predstaví ako Mark - jej stratený syn. Mare po chvíli váhania pripustí, že by to mohol byť on a začne sa k nemu matersky správať, ale násilnícky a psychicky vyšinutý Mark si začne dovoľovať voči nej a jej manželovi Danovi, ktorý zistí, že miesto, odkiaľ vraj Mark prichádza, vôbec neexistuje a čoraz väčšmi ich terorizuje. Podarí sa im pred psychopatickým vrahom ubrániť? (oficiálny text distribútora)

Lucina84

Ten mladý psychopat byl až podezřele moc pohotový a výřečný. Jinak já myslím, že na to, že se jedná o TV fim, je to celkem slušná podívaná. ()

Cortesz

Solidní televizní thriller, který sice postrádá nějakou hlubší pointu, ale snaží se a dokázal udržet mé unavené oči u TV a to se cení. Herecké výkony sice nic moc, ale uznávám, že Rick Schroder v roli vyšinutého mladíka byl docela dobrej a občas i při jeho pohledech zamrazilo, jinak bída, ale jak už jsem zmínil, na televizní tvorbu docela koukatelné. ()