Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (5)

Malej Karlík (2016) (E12)

Dnes jsem vstal a těšil se na M*A*S*H a v televizi běželo tohle. Tak jsem to už dokoukal, ale že bych z toho byl nějak nadšený, to vážně říct nemůžu. Asi se objevil jeden nebo dva momenty, které byly skoro vtipné, ale jen z rychlíku. Takže podle mě další neúspěšný pokus o sitcom v Čechách. ()

Rózina velká výzva (2016) (E18) odpad!

Měl jsem jednou možnost vidět celý díl a přišlo, že humor jaksi v tomto seriálu zcela chybí. Spíš mi to přišlo jako nepodařená parodie na sitcom. Jeden ze seriálů, bez kterého by lidstvu bylo líp. ()

Záchranná mise (2016) (E40) odpad!

Proč se trápím tím, že se na to koukám, když úroveň znám už dopředu? ()

Střízlivý až na plech (2016) (E42) odpad!

Opět ranní šok, kdy v televizi není M*A*S*H, který dělal ráno mnohem příjemnější, ale tahle blbost. A stačí opravdu málo, aby to člověk poznal. ()

Mišák a autíčko (2016) (E51) odpad!

Jedno z mnoha rán, které, když mám možnost, jsem nezačal M*A*S*Hem, ale touhle bezduchostí. ()