Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Igy007 k tomuto seriálu (3)

Jetelín (2016)

Ano, pět hvězd, to je ode mě šprajc. Ale znám mnoho jiných kandidátů na sedm procent ... Dala jsem si všechny díly 2x ... A opakuji: viděla jsem mnohem, mnohem horší blbiny (které  tu mají nesmyslně vysoké hodnocení). Třeba takovej českej Raymond nebo Šteindler v sukních - to byl hnus fialovej, bylo mi hanba na to koukat i jen chvilku ... a pak hned sprcha na očištění - brrrr :-))) ()

Střízlivý až na plech (2016) (E42)

Petr Vydra je trapák ... dokonce i v tak blbém seriálu je o několik levelů níže než všichni ostatní ... zbytečné dřevo ()

Důchodci a tygřík (2016) (E50)

Tak přesně takhle to chodí ... smutná realita ... povedenej díl - rozhodně aspoň na 10x 6% ()