Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (32)

Jetelín (2016)

Je to celkem dobrá sranda. Dobří herci. Není to sice dokonalé, ale pobaví to. Tak snad tomu dají ostatní ještě šanci. Ordinace v růžové zahradě má taky 13 % a přitom je strašně oblíbená. Sleduje ji spousta lidí z mého okolí. Já už od jisté doby ne. ()

Boj o garáž (2016) (E13)

,,Že se nestydíte, fašouni.´´ Tenhle díl mě hodně bavil. ()

Bláznivá Róza (2016) (E14)

Za mě slabší díl než ten předchozí. Ani jsem se nezasmála. Tchýně byla lepší. ()

EET volá domů (2016) (E15)

Tento díl se mi zdál hodně rychlý a krátký, ale líbil se mi víc, než minulý. A ten název je teda hrozně hustej, ten mě pobavil nejvíc. Určitě si nezaslouží takovéto bodování. ()

Mišákova zbraň (2016) (E17)

,,Kdyby byly závody v blbosti, tak budu druhej. Protože jsem tak blbej.´´,,Michaleee !´´ ,,Upadlo mu pírko.´´ Bravurní díl. Opět o boji mezi manžely, prostě ze života. ()

Rózina velká výzva (2016) (E18)

,,Sameček - samička.´´ ,,Tak to opravdu ukazuje na snížený IQ.´´ Tak tohle je nejlepší díl poslední doby. ()

Bob kupuje džubox (2016) (E19)

Tento díl je hodně špatný, není v něm nic zajímavého. ()

Horečka páteční noci (2016) (E20)

Tohle je absolutně nejlepší díl. Nojo, holt to tady hodnotí hlavně omladina. Za nás starší 40+ dávám 100%. ()

Učeň lásky (2016) (E23)

,,To je hustý póčo, ty kóčo! Dneska jedu do Kikeláče na masový placáče!´´ ,,Půjdeme zítra zas?´´ ()

Khaki kauf (2016) (E24)

,,Ten benzín byl asi leteckej.´´ Docela jsem se u tohoto dílu bavila. ()

Sex, lži a film (2016) (E26)

,,Neboj, všechno ti ukážu.´´ ()

Mišák sázkařem (2016) (E27)

,,Já to nechápu, kde se stala chyba?´´ ()

Včely uletěly (2016) (E28)

,,Tady na vesnici se lidi furt ještě živí prací, že jo. Když nám nic jinýho nezbejvá.´´,, Mrcha záludná. Antoš, to je slabý slovo, to je prostě bestie, to je lidská zrůda.´´ ()

Karla mimo parametry (2016) (E31)

Dle mého každý chlap zaslouží, aby si manželka někdy vyhodila z kopýtka na jeho účet. Zejména pokud ji tak zanedbává. ()

Na ostří jehly (2016) (E32)

Tak tenhle díl je tak trochu pohádka. Kdyby to takhle jednoduše fungovalo. ()

Vyrážka (2016) (E35)

Jeden z lepších dílů. Ovšem ta vyrážka, ta vážně vypadala příšerně. ()

Mišák padá vzhůru (2016) (E36)

,,Jsme propojení pořád, co!´´ Nojo, ženský to holt s chlapama umí. ()