Wacoslav1

Je to tak strašný, že je to místy i prdel, ale jenom místy. Sice film na mé oblíbené téma, ale i Deadliest prey oproti tomuhle působí nehorázně profi a hlavně je o dost zábavnější. Tady vybojoval čestný bod Sizemore, který mě tu jako jedinej bavil, když si odmyslím, že po celou dobu se tvářil, jak kdyby byl vysmaženej.10% ()

kaylin odpad!

Co tohle sakra bylo? Je to vůbec film, nebo jen scénky, které někdo shodou okolností natočil s pár známými ksichty? Já mám béčkovou produkci docela rád, ale tohle už na mě bylo trochu moc. Děj, který má našlápnuto na to, aby byl drsný, ale je jen uřvaný a trapný, herci, kteří už se ani nesnaží nic předstírat. Špatné, špatné. ()

vegetol.mp odpad!

Skupinka zhýralejch burzovních makléřů loví lidi v divočině. A pak že byl Gordon Gekko hajzl. Roberts s bouchačkou na obalu dvd? Bohužel jen zbožný přání. Klasickej podvod, protože Roberts si tu jako vždycky odkroutil svůj den natáčení, shrábnul prachy a mastil domů. A bouchačky se ani nedotknul. Alespoň že Sizemore je ve filmu o něco víc, protože hraje hlavního záporáka. Jinak je ale tenhle film totálně mimo tabulky. Tak mizerně zrežírovanej a natočenej film už jsem neviděl pěkně dlouho. I školák na 1. stupni základní školy by vymyslel kepší kamerový úhly, než idiot jménem Eduardo Castrillo. Celý je to tak impotentní, až je to zábavný. Co mě taky dost pobavilo, že makléři pořád melou, že budou mít "serious money", ale jejich kanceláře jsou na úrovni ošuntělýho kanclu na finančáku. Prostě běs a hrůza. Sizemore už snad zase fetuje, protože jinak si tu jeho účast nedokážu vysvětlit. ()