The Old Republic: Rescue Mission

Krátkometrážny / Sci-Fi
Austrália, 2015, 21 min

AllShallFall

Tak přesně jak zmínil Oxik, je X SW fan filmů z lesa. To je mínus. Herečka byla fakt taková nemastná, neslaná. Žádná energie z ní neproudila. Dost mě nudilo i to žvanění okolo. To je docela častým problémem fan filmů. Snaží se dokola mlejt o Temné straně Síly. A ono to mnohdy bývá nudné. Zase přítomnost Revana mě mile potěšila. Jeho hlas byl dobře udělaný, maska rovněž. Pořád se držám toho, že jsem velký fanda Star Wars, takže si toho cením, i když může být kvalita mizernější, než bych očekával. Vžívám se do situace oněch fanoušků. Sám bych to třeba lépe nedokázal. Film jsem viděl bez titulků v angličtině, no a musím uznat, že s překladem jsem měl velké problémy. Mnohdy jsem ani nerozuměl té výslovnosti, takže mi velká část příběhu unikla. Ale ok. Za Temnou stranu a Revana 5 hvězd. ()

Oxik49

Nespočítám, kolik fan-filmů ze světa Hvězdných válek se odehrávalo v lese, ale to nevadí. Stejně tak nevadí toporná herečka, která ztvárňuje ve filmu Jediku, protože oba nedostatky film víc než kompenzuje skvělými efekty, smysluplným příběhem a hlavně opravdu vydařeným vykreslením Revana. Ten, kdo psal jeho řeč ve filmu, byl génius. Jako fanoušek Hvězdých válek a Revana nemužu hodnotit hůř než pěti hvězdami. Zdarma ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=MLEMLevAMfQ ()