The Grand Tour - Season 3 (2019) (séria)

Motown Funk (S03E01)

(epizóda)
  • USA Motown Funk
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2019, 1 h 8 min

První epizoda třetí série Grand Tour nás zavede do Detroitu, kde se Jeremy, Richard a James podívají na zoubek americkým sporťákům. Později v programu otestuje Jeremy nový McLaren Senna na nejrychlejší závodní dráze v Evropě, která vlastně není nejrychlejší dráhou. (HellFire)

Frajer42

Velice slušný úvod. Moc hezké blbnutí v Detroitu a zjišťování, že auto, které má o x koní více bude zřejmě rychlejší i hlučnější. Kluci se stále hezky kočkují a i po milionu dílech humor dokonale funguje. Tři kousky dávám zřejmě jen za nepříliš atraktivní plán prvního dílu. V podstatě jen klasické poměřování šulínků ve třech slušných muscle cars. ()

HellFire

Úvod třetí série mi moc nesedl. Americké muscle cars jsou na můj vkus moc hlučné a natáčení na opuštěných okrajích Detroitu nebylo vůbec zajímavé. Alespoň že Clarkson testoval McLaren Senna. ()

ClapTrap

Motown Funk. Tak tu máme třetí sérii, která začíná opět velice vydařeně. Uvidíme zde 3 naprosto nadupané "American muscle car" Ford Mustang RTR Spec 3’s, dragový speciál Dodge Challenger SRT Demon, a těžkou úpravu Chevroletu Camaro - The Hennessey Exorcist Camaro. Ústřední trojice lítá ulicemi předměstí Detroitu, přičemž si užívají neuvěřitelnou zábavu, stále se do sebe navzájem trefují, především do Hammonda, který dostal od Dodge zákaz závodit na silnici. Toto nakonec vyřeší blízkým letištěm, kde uvidíme i přerod silniční verze "Démona" do dragové verze, včetně výměny a nastavení ECU, tak výměny speciálních dragových kol. Parádní začátek. ()