The Grand Tour - Season 1 (2016) (séria)

Past v Future (S01E13)

(epizóda)
  • USA Past v Future
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2017, 1 h 1 min

Poslední epizoda první série nalezne svůj domov v Dubaji, kde nám Jeremy Clarkson a James May představí svá vlastní auta a porovnají je v rámci série úkolů. Zatímco Jeremy si jakožto zástupce minulosti přiveze Volkswagen Golf GTI, James dorazí v elektricky poháněném BMW i3. Richard Hammond si ve Francii plní svůj sen a zúčastní se školy driftu. Naproti tomu James proti své vůli odcestuje do nehostinné části Anglie, kde si vyzkouší zvláštní sport zahrnující speciálně upravený automobil, naviják a spoustu bahna. (HellFire)

LachtanShows

Jako velký fanda elektromobility jsem si tuhle hodinku náramně užil i skrze pravdivé výtky na úkor vzrůstající náhražky klasického spalovacího motoru. Snad se k tomuhle silně aktuálnímu tématu kluci vrátí v dalších sezónách. ()

Frajer42

Vtipy se neustále opakují, ale stále to prostě funguje. Nejvíce se mi v tomto dílu líbil úvod. Pojízdné veřejné složky jsou v Dubaji vybaveny opravdu luxusními vozy. Nejeden člověk by zde chtěl pracovat jako policista už jenom kvůli tomu, v čem by se mohl vozit. Příliš mě neoslnilo hákování ani driftování. Slabší díl na závěr. Další sérii však rozhodně nevynechám. Prvotřídní zábava. ()