The Grand Tour - Season 1 (2016) (séria)

Moroccan Roll (S01E05)

(epizóda)
  • USA Moroccan Roll
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2016, 1 h 1 min

Dějem této epizody, která tentokrát našla domov v nizozemském Rotterdamu, se stalo Maroko. Richard Hammond a James May nám představí dva svižné sportovní vozy – civilizovanou Mazdu MX5 a nekompromisní Zenos E10. Jejich dobrodružnou cestu však zhatí Jeremy Clarkson, který přijíždí s okázalou italskou kráskou v podání Alfa Romeo 4C Spider. V závěru show si Hammond a May zahrají známou hru „Lodě“, místo pera a papíru však použijí skutečná auta a jeřáb. (HellFire)

Frajer42

Zatím jednoznačně nejslabší epizoda, které zoufale chyběla jednak pořádná dávka humoru a jednak pořádná auta. Neříkám, že tři sporťáčky nebyly cool, ale od tohoto pořadu přeci jen divák očekává něco víc, než že bude cool. V tomto díle pánové přenesli do reálného světa populární deskovou hru, projeli se kulisami, kde se například hrálo o trůny a nechyběla ani prezentace velice prapodivného vybavení, přičemž jsem jakožto puritán neměl nejmenší tušení k čemu slouží. Snad bude vánoční díl opět nářez. ()

FeriusParfax

Asi nejslabší epizoda. Hrozně ráda hraju lodě, takže tady se mi celkem trefili do vkusu. Osobně bych ale uvítala víc aut a testů. Celý díl tak nějak pokojně plynul. Další díl snad bude zase lepší. Bohužel si nasadili velmi vysokou laťku, a tak chápu, že není vždy lehké ji překročit. ()