Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (13)

The Holy Trinity (2016) (S01E01)

Na Top Gear jsem nikdy nekoukal a dokud jsem neudělal řidičák, tak jsem autům vůbec nerozuměl. Náhodná návštěva Amazonu mě ale prvním dílem tohoto pořadu tak okouzlila, že budu automobilové handrkování oné Svaté trojice mile rád sledovat dál. ()

Operation Desert Stumble (2016) (S01E02)

Pouštní výprava do Jordánska, které mě jinak tolik přitahuje, příliš nebavila, předchozí i nadcházející díly tenhle mírný propad ale neskutečně žehlí a posílají kvalitu show opět k nebeským výšinám. ()

Opera, Art and Donuts (2016) (S01E03)

Netušil jsem, jak vtipně se tahle trojka vlastně snaží tento pořad pojmout a jak správně jim to bude fungovat. Nehnědý Aston vede celé epizodě. ()

Enviro-mental (2016) (S01E04)

Sarkasmus je jejich nejsilnějším motorem. A to se mi na tomhle pořadu ohromně líbí. ()

Moroccan Roll (2016) (S01E05)

Tři nádherné káry s nádherným marockým pozadí za zády. Obrovská závist se prohánět v honosných autech v tak úžasné krajině. ()

Happy Finnish Christmas (2016) (S01E06)

Trochu mě zamrzelo, že finské pozadí zůstalo jen pozadím a na sníh jsme se pořádně nedostali. Ale předávání vánočních dárků bylo naprosto top. ()

The Beach (Buggy) Boys - Part 1 (2016) (S01E07)

I kdyby tenhle díl nebyl zase zásoben již pravidelnou kadencí odborných automobilových i prostých lidských vtipů, krása nedotčené přírody Namibie by vše s klidem vykompenzovala. ()

The Beach (Buggy) Boys - Part 2 (2016) (S01E08)

Jsem rád, že tisíceré hodnocení na tomto profilu spadá zrovna na show, která je nesmírně zábavná, neúnavná, až neuvěřitelně inovativní a hlavně poučná. Neříkám, že není Clarkson občas na palici, má ovšem po boku úžasného Hammonda, se kterým bych si dokázal představit i jeho solo show. Ta by ale už neměla takové grády, protože by se neměl s kým hádat a předhánět. ()

Berks To The Future (2017) (S01E09)

Po letech návrat k jedinému motoristickému pořadu, co mě kdy bavil sledovat. Tuhle trojku je prostě radost poslouchat i hodinu v kuse. Sice mi tolik nebavila Hammondova příprava na zombie apokalypsu, začátek s Hondou je ale úchvatný. ()

Dumb Fight at the O.K. Coral (2017) (S01E10)

Sice je super, jak moc si tu produkce může s lecčím vyhrát a pánové si mohou dovolit fakt cokoli, ale furt mi baví víc pasáže o autech samotných, než postranní show s netradičními nápady. Začátek s mou vymodlenou Guilií naprosto perfektní! ()

Italian Lessons (2017) (S01E11)

Jeden z těch slabších dílů, co je o autech v jádru úplně minimálně. A to říkám z pozice nemotor heada, který si tenhle pořad užívá kvůli celkové show, ne jen kvůli recenzím aut. ()

[censored] to [censored] (2017) (S01E12)

Naprosto skvělé hříčky v regionu netradičních toponym v rámci handrkování, které předražené SUV je nejlepší. ()

Past v Future (2017) (S01E13)

Jako velký fanda elektromobility jsem si tuhle hodinku náramně užil i skrze pravdivé výtky na úkor vzrůstající náhražky klasického spalovacího motoru. Snad se k tomuhle silně aktuálnímu tématu kluci vrátí v dalších sezónách. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse