Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

TINaMA odpad!

Tohle nee. Kdepak se nám schovala krásná princezna? Kam se poděl pohádkový příběh? Kdopak spíchl ty maškarní kostýmy? Proč by měly zlaté vlasy volat po zpředení na kolovratu? No prostě ne. Tady se nedá vymyslet nic pozitivního. Snad jen, že větší překvapení mi štědrovečerní pohádka ještě nepřinesla. ()

Peabody

zcela chápu štáb (a rodinný podnik scínárystka + režižér), že udělat si dovolenou někde na Jadranu za peníze kopncesionářů nebo státního fondu a sponzorů je docela fajn (ostatně Léto v Provence nevzniklo odhaduji jinak). Nasekat nějaký scénář a natočit u može nějaké scéínky je taky fajn. Diváci se sice naserou, ale na těch tak zas nezáleží. Piráti z Karibiku - tedy Jan DOlanský jako macho pirát - WTF? Nechápu, jak to lze dokoukat bez rychloposuvu a tlačítka MUTE. ()

Sam_Hawkens odpad!

Škoda, že není dovolena vulgarita v komentářích, jsou případy (jako je tuta slátanina), kdy by to mělo být dovoleno...dno české pohádky...snad už nikdy nezažiji nic podobného! Pan Erben se musí obracet v hrobě. ()

michalkop odpad!

Cítím, že mi při sledování odumřelo víc mozkových buněk než po litru vodky. Nemělo by se to pouštět lidem v depresi se sebevražednými tendencemi. Skočit z okna se pak může jevit jako kýžené vysvobození. Předělená zlatovláska á la Liška čili neskutečně blbé. Ale nedívejme se na to jen z té špatné stránky. Aspoň štáb se podíval do Chorvatska (kde se taky točilo). ()

soukyd33

Poznámka: Herci jsou velmi nesympatický. Poznámka: Král s korunou na hlavě, těžkou jak kráva. Vypadá jako blbec. 😀 Je to vlastně remake pohádky Zlatovláska. Je smutné, že ty nejhorší (nové filmy), se točí v nejvyšší kvalitě. Ale ty nejlepší filmy, jen se starými technologiemi. Herecké výkony dobré. Hudba příšerná. Příběh divný. Dialogy příšerné. Hlášky občas vtipné. Kostýmy ujeté. Poznámka: Nové pohádky jsou poněkud zvláštní. Chybí mi tam už jen chytré telefony. Poznámka: Pohádka je určena těm, co žádnou ještě neviděli. Ostatní by ji nepochopili. Moderní pohádky jsou zkrátka jiné. Ani já nevím, co si mám o tom myslet. Je to prostě ujeté, na všechny strany. 🤔 Poznámka: Zvláštní jsou zde i označení jmen, černý a bílý pramen, princezna radost? No blbost ultra. Poznámka: Hláška: Potvora klouzavá kulatá. 😀 Hvězdiček 3 ()

waxtrax odpad!

Čeští tvůrci novodobých pohádek trpí zvláštní obsesí. Postavy zde musí co nejčastěji řvát. Řvát hulákat a hlavně někam běhat. Roztřesená kamera umocňuje dojem televiznosti. Prostoduché postavy připomínají televizní papundeklové pohádky ze sedmdesátých let ČST. ()

Rider@

Je to špatné, je to trapné, je to nezajímavé a tak bych mohl pokračovat celý večer ... rádoby rokerská zhulená Zlatovláska, ale nebyl to kvalitní matroš, co autorský tým hulil, byl to aušuš říznutým něčím hoooodně špatným. Co to jako mělo být? Jediné je jisté, scénárista má rád Jacka Sparrowa (nemusí ČT odvést nějaký autorský poplatek, či co? ;-) ). Po shlédnutí Rapla a Kosmo, jsem měl dobrý pocit, že zákonem vnucené koncesionářské poplatky neplatím zbytečně. Po shlédnutí tohoto, mám sto chutí na dalších 10 let dopředu nezaplatit ani korunu! PS Elyv: Není to samopal, ale rotační kulomet a pyráti (tvrdý, protože jsou ultra drsný!) mají na palubě dva ;-) . PPS: Dokoukal jsem to celé a na svém hodnocení a komentáři nic neměním. ()

Nephi odpad!

Co to je za sračku???? To by mělo být tak od 18 let. Neskutečně agresivní pohádka. Opakované záběry na údery rukou do obličeje. To je tak někam před žižkovskou hospodu ve večerních hodinách. Nemůžu si pomoct, ale ti herci prostě ani neumí hrát. ()

patak

Zatím dávám jednu *. Asi proto, že jsou vánoce. Je to ale fakt hrůza. Být tam trochu víc nahoty, tak to připomíná Německé soft-porno z 80tých let. Ne tak to fakt nejde. Ani jednu. ()

matess22 odpad!

Neuvěřitelné, copak toto může někdo natočit? Proboha, máte soudnost? Zakázal jsem dceři na toto zvěrstvo koukat. A copak že je na tomto veledile špatně? Vlastně úplně vše. Od dialogů, scény, děj, postav, masek přes kameru k tomu zbytku. Proboha co ten těžkej kulomet v pohádce? Nehoráznej odpad! Fuj - když toto raději nic. ()

tseidlova odpad!

Ta paruka! Princezna je šlápnutím vedle, tmavý obočí mě bije celou dobu do očí a je mi silně nesympatická. Je to uječený, hrubý (tím nemyslím vulgární, ale prostě jak když přejedete rukou po šmirgl papíru), bez vtipu, ze začátku se v tom člověk těžko orientuje (což pro děti musí být ještě víc matoucí), kostýmy mě taky nenadchly. Baví mě akorát tak Dolanský, protože i když hraje hulváta, který postavou připomíná Johnyho Deppa, z něj jde alespoň žďobíček energie a charisma. Místo aby alespoň tu princeznu vytunili kostýmy, dělají z ní nepříjemnou a tvrdou ošklivku. Tohle mi vážně nesedlo... ()

eMovieMan

Uz jeden z prvnich dialogu kdy Kralovna rika, ze "koruna je tezka jako krava" me nenechal na pochybach ze uvidim mimoradne dilko. Princezna je bezesporu nejhnusnejsi princeznou v dejinach pohadek a cely dej neni ani tak nudny, jako spis otravny. Otravny, otravny, otravny. Proste mimoradne dilo. ()

agiba

To jako vážně?? Koukám 10 minut a těch chyb tam...to si jako tvůrci nevšimnout, že v jednom záběru někomu padá šála a v druhém uz ji zase má na dvacetkrát obmotanou kolem pasu? Neuvěřitelně odflaknutý a trapný. ()

alienss odpad!

Chci znat: kolik kamaradu rezisera v teto ..... hraje, kdo kontroloval kvalitu filmu, kolik to stalo, kolik ucinkujicich se stydi za sve nevykony, jak si tito neherci nataceni uzivali,.... Takovy snimek natoci muj pes kdyz ho slusne pozadam, a to jeste zadny film nevidel. Hodnoceni: pro rezisera 5 let tezke vazby ci prace v uranovych dolech. ()