V blízkosti jazera Pavin v Auvergne nájdu telo mladej ženy. Miestne legendy považujú jazero za miesto potrestania hriešnikov. Chcel snáď vrah obeť tiež potrestať za jej hriechy? Kapitán Bruno Romagnat začína vyšetrovanie a to, že obeť osobne poznal, mu situáciu nijako neuľahčuje. (RTVS)

troufalka

Připadalo mi to jako pilotní díl seriálu. Myslím si, že film hřeší na oblibě krimi příběhů. Někdo si zřejmě sedl ke stolu, vybral jako kulisu atraktivní místo, když už tu máme středověké kulisy, vymyslíme nějaký příběh s nádechem tajemna, bude to vyšetřovat nějaký morous, vlastně ne, máme tu emancipaci, tak morouska, přidáme tam nějakou mladou kolegyni, aby se dalo na někom spočinout okem ... Všechno špatně. Příběh je přitažený za vlasy, hlavní postavy netáhnou. Jediné, co tu značí kvalitu, je starý dobrý Avignon. Za ten jdu s hvězdičkou nahoru. ()

kolemjdouc

Nikde nic jiného nedávali.Ale příběh mě zaujal.Byl natočen obyčejně. Po evropsku.Bez stříleček,lítaček ,vymachrovaných detektivů ověšených odznaky a děly za opaskem. .A pokud můžou astmatici vyhrávat světové závody proč by nemohla jedna policajtka dělat svoji práci :-) ()

CheeseFigure

V programe písali, že to má prekvapivé rozuzlenie. Prekvapivé na ňom bolo, že vrah sa dal odhadnúť už v polovici snímky. Potom tie logické chyby. Niekto kto má astmu pracuje u polície a oni si to nevšimnú? Potom sa nečudujem, že zrejmého vraha im trvá chytiť 90 minút. Ale prostredie tej dedinky a jazera bolo pekné. ()