The Possession Experiment

Keďže sa Brandon zaujíma o temné veci, zvolí si za svoj školský projekt exorcizmus. Spojí sa so spolužiakom a spolu sa rozhodnú vytvoriť projekt, ktorý môže finančne podporiť každý, koho zaujme. Brandon sa so spoločníkom ponárajú neustále hlbšie do temných cirkevných tajomstiev a keď zistia, že jeden zvláštny prípad exorcizmu sa odohral neďaleko ich mesta, rozhodnú sa zistiť, čo sa v roku 1994 naozaj na mieste stalo. S podporou záujemcov sa začína démonický experiment, ktorý prebudí zlo, ktoré sa v ich blízkosti skrývalo desiatky rokov. (Marceloo)

Martin29

Brandon dělá referát na téma exorcismus. Najde případ, který se stal v roce 1994 kdy posedlá žena zabila při exorcismu kněze jeho pomocníka a ještě jakéhosi chlápka. Rozhodne se pak, že do sebe pozve ďábla a bude to vysílat online zájemcům co mu přispějí penězmi na jeho projekt. V tomto žánru už toho bohužel nelze moc nového vymyslet nicméně zde se jedná o lepší průměr. Má to dobrý nápad zpracování a docela i hodně vražd (minimálně 8 ne-li více). Plus oceňuji triky nevím kolik byl rozpočet, ale trikově to vypadá hodně dobře některé scény mě připomněly dokonce podobný The Last Exorcism a navíc oceňuji vraždu toho smažáka jelikož nemám rád podobnou verbež tak mě jeho smrt potěšila. ()

goauld

Snímek Posesilón Experiment nevybočuje z tuctových amerických Cčkových horrorů na téma exorcismus, nakoĺko je daný příběh celkem originální (študent si za svou semestrální práci vybere takové .... temné téma). Bohužel pak už vše celkem zabředává do "známých" kolejí. Tu se vytáhne nějaká QUIUI deska (co s tím pořád ti amíci mají??? to neexistuje nic jiného na "vyvolávání" duchů??? Možná "jinde" je větší nabídka mystických proprierit. Je to jako s mobily... Amík taky v podstatě zná jen to "jabko" a nic jinýho :-)) a jde se na věc.... A ono se to (světe div se), podaří za jednu jedinou seanci !!! A aby toho nebylo málo, tak navíc se divák celkem brzo dozví PROČ to šlo tak "hladce" ;-) ....Víc už napovídat nebudu - jen se na ten film podívejte sami ;-) Bohužel vše jde podle "běžné šablony", tudíž Vás nic extra neohromí (a bohužel) ani nevyděsí. Závěr je pak (typicky) totálně labilní až by si jeden řekl, že na zabití/zničení nějakýho devila(debila??:-)) stačí tak proklatě mááááálo (a pozor !! vymítač to nebyl ;-) Původně jsem chtěl dát "za snahu" alespon průměr, ale za ten konec bohužel..... Snad příště ;-) ()

chlumecky

Za co dvě hvězdy? Řekl bych, že zpracování vymítacích scén nebylo vůbec špatné. Koukal jsem na to, ostatně i jako na všechny dalš horory pěkně sám v ranních hodinách. Jinak se snad horor nedá ani hodnotit. Zvuk, střih a prostředí vytvařelo slibnou až mrazivou atmosféru. Bohužel film hodně stahují herecké výkony a to dokonce i hlavní postava, která si spíše dává pozor na to, aby vypadala jako flirtující mazel, než jako reálná postava daného příběhu. O ostatních hereckých výkonech ani nemluvě. Herecké obsazení a předvídatelný až mnohdy laciný scénář, jinak zajímavému námětu vůbec nepomohly. Na tomto filmu je skvěle vidět, že bez kvalitního scénáře a režiserského citu pro detail to prostě nejde ani v momentě, kdy i nějaké ty prašule na zfilmování jsou. Je to škoda, těch blbejch momentů, dialogů a zvratů je tam celkem dost na to, aby člověk od poloviny film trochu nepopoháněl. Takže dávám pouze dvě hvězdy. Zkouknout se to dá, ale rozhodně to nestojí za hlubší myšlenku. ()