Vysokoškolský student Benny na fotbalovém utkání potká Christophera a zamiluje se do něj. Jejich rodiny i přátelé je v jejich novém vztahu podporují. Časem však vyjde na světlo tragická událost z minulosti, v níž figurují matky obou z nich. Vztah je tím ohrožen. Film představuje pohnuté rodinné drama i citlivý milostný příběh dvou mladých mužů současně. (Gaytitulky.info)

jiri.twist

Kdyby ten obtloustlý klouček v autě na parkovišti byla holčička a Benny heterák, nic jiného by se na filmu nemuselo měnit. Takto mi to připadalo v prudérních USA jako něco skoro až divného. Myslím tím tu přesladkou tolerantnost rodičů. U Bennovy matky mě ještě chybělo, aby obvolala celá šťastná všechny kolegy z práce a všechny tetičky a strýčky, že se nám Benny konečně zamiloval do kluka. Jak by asi napsal Václav: Pilcherovské drama z druhé strany Atlantiku. A protože to nenapsal, píšu to já. A teď vážně. Slaďoučké, miloučké. A protože se sympatičtí kluci u všeho až moc usmívali a cenili zuby i při vyznání svých vzájemných citů pěkně po thymolinsku (rozuměj po americku), moc jsem jim nevěřil. Bodík za příběh ale přesto přidávám za to, že zde je tak vysoký gay obsah a film doporučuji. A velice oceňuji slovenský překlad od Matt Bianco. Naprosto precizní po všech stránkách, děkuji ... 6656 ()

zolo

Už jste někdy měli chuť dát po paštěkách všem postavám? Nemyslím hercům, ale ztvárněným postavám. Já teda neskutečnou. Za to ale nemohou herci, ale scénář. Škoda, že nebyl více dopilován. Méně toho cukru, více reálnosti a mohlo to být jakštakš. ()

petrsv

Mno, zápletka sice opravdu raritní, ale budiž, stavět se na tom dá. Jenže scénář si s tím hlavu moc nedělá, používá obvyklé postupy, záminky a klišé. Jak už je ze velkou louží zvykem, všichni se hrozně milujou, tady jsem ale měl u hlavních hrdinů často pocit, že tomu tak není. Téma zajímavé, herci dobří, ale zpracování nic moc, dalo se z toho vytěžit rozhodně víc. ()