The Brown Bunny

• Japonsko ブラウン・バニー
Dráma / Road movie / Pornografický
USA / Japonsko, 2003, 93 min (Director's Cut: 119 min)

Motocyklový pretekár Bud Clay (Gallo) práve dokončil preteky na okruhu v New Hampshire a má päť dní na to, aby sa presunul do Kalifornie, kde sa bude konať najbližší závod. Niekoľkodňová cesta autom je popretkávaná neúspešným hľadaním nového vzťahu a zároveň spomienkami na osudovú lásku Daisy (Sevigny). Môže ju vôbec niekto niekedy nahradiť? (Tomco)

iz67

Jeden z nejpomalejsich filmů ever. A přesto je to presne, jak ma byt. Pomerne depresivni zalezitost. Spoiler. Jak se to vleče, když vám někdo chybí a vy cítíte vinu. ()

ZetDaElO

Úprimne, dokázal by niekto z tu vysoko hodnotiacich užívateľov pozerať tento snímok ešte raz? Za to 1* dole. To, že to je natočené amatérskou kamerou a ešte aj podivne zostrihané - 1* dole. To prečo je tento film kontroverzný , je vlastne jediná poburujúca vec, a to nie je dobre. 1* dole. Nuž a nakoniec, The Brown Bunny je neoddiskutovateľne nudný a nevýrazný film. Suma summarum - strata času 1* = 2/10. (videné na základe Screeneru Petra Konečného) ()

Váša

Tak jsem se hodinu díval jak chlápek jede autem, občas políbí ňákou holku a pak zdrhne, aby ho nakonci manželka vykouřila a řekla mu, že vlastně už umřela. Přesto to nebyla absolutní tragédie a dalo se to dokoukat. Taky si šéf zajímavě pohrával s kamerou. Jedna scéna byla ale teda luxusní, to se musim zmínit. Týpek vysadil motorku na vyschlém solném jezeře a odjel k obzoru. Pak se zatmělo a on jel zas autem po silnici. To je psycho, co? ()

Kachniczkaaa odpad!

Co jsem si odnesla z tohoto filmu? Nuda. Nuda, nuda, nuda. Až si budu chtít projet USA, použiju Google Earth. Až budu chtít vidět orál, pustim si porno. Až budu chtít poslouchat písničky, pustim si rádio. A o ničem jiném už to nebylo. A co jsem si z toho odnesla? Gallo má ošklivý vlasy, pindíka průměrný velikosti a Sevigny velkou pusu a pihu na pravým prsu. Jupí. Děs a hrůza. ()

Ag.Sournamek

dnes by už po 9 songs, Klipe či Antikristovi asi nikto nerobil taký krik okolo tej jednej záverečnej scény, ale vtedy (a to bolo ešte len celkom nedávno) to bol vskutku facepalm... také niečo si dovolili iba skutočná pionieri ako Gallo a Gaspar Noe... ()

gonzales

Tak jsen ten film nepochopil nebo je to blbost.Půlku filmu koukat na provoz na amerických silnicích není nic moc,stačí mi každodenní jízda do práce... ()

limited

Slabé dvě hvězdičky. Asi jsem zrovna nebyl na správné vlně, abych si ten film dokázal vychutnat, ale mně to přišlo jako ukrutná nuda na téma lidského odcizení a samoty, gradující v porno scénu. ()

Astu.

Mám rád filmy s vyprázdněnou narací během kterejch přepnu na filmový plynutí času, ale tady to tak úplně nefungovalo. Chvilkama jsem se prostě nudil. Ale i tak - poté, co si mě film hypnotickým tempem postupně ukolébával na určitou vlnu, proběhla závěrečná katarze o to silněji. Navíc závěrečná scéna dodává předchozí "nudě" úplně nový rozměr. Lepší průměr. ()

stanslon

Zcela mne fascinuje chlap, který natočí tak dlouhý a nudný film, aby si na konci mohl nechat vykouřit péro a říci jí za odměnu, že je hnusná děvka a že ji nenávidí. A ona. místo aby se mu vymočila na ty jeho parádní nohavice, ho ujišťuje, že ona jeho ano. (promiňte, ale to je prostě bezprostřední dojem po filmu, pochybuji, že bych ho časem přehodnotil) Tu jednu hvězdičku pro herečku, co se tolik snažila a je mi jasné, jak hodně se musela přemáhat. A opravdu obdivuji ty, které, alespoň podle toho co píší zasáhl film obdobně co mne a dají mu čtyři hvězdy. Asi je mnohem ví než mne zasáhla ta snaha Chloe Sevigny. Ale možná se domnívají, že film je ART pouze tehdy, když se vám z něj dělá špatně. ()