Kamera:
Martin HesÚčinkujú:
Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (viac)VOD (1)
Obsahy(1)
Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)
Účinkujú
Anna Julie Slováčková
Česko
Najlepšie filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Semafor „60“ (2020) (koncert)
Adéla Gondíková
Československo
Najlepšie filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (TV film)
Všetko najlepšie! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Aleš Háma
Československo
Najlepšie filmy:
Operace Silver A (2007) (TV film)
Periferie (1996) (TV film)
Vůně vanilky (2001) (TV film)
Martha Issová
Československo
Najlepšie filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Ochranca (2021) (seriál)
Myši patria do neba (2021)
Milan Peroutka ml.
Československo
Najlepšie filmy:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Markéta Konvičková
Česko
Najlepšie filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Ondřej Ruml
Československo
Najlepšie filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (divadelný záznam)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Martin Dejdar
Československo
Najlepšie filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Tatiana Dyková
Československo
Najlepšie filmy:
Teremin (2010) (divadelný záznam)
Samotári (2000)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Leona Machálková
Československo
Najlepšie filmy:
Dracula (1996) (divadelný záznam)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Šakalí léta (1993)
Jitka Boho
Československo
Najlepšie filmy:
Bastardi 2 (2011)
Aneta Krejčíková
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Volha (2023) (seriál)
Dalibor Gondík
Československo
Najlepšie filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (TV film)
Touha (2011) (divadelný záznam)
Faust (1989) (TV film)
Berenika Kohoutová
Československo
Najlepšie filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Fair Play (2014)
Moja afganská rodina (2021)
Jan Maxián
Československo
Najlepšie filmy:
Variácie slávy (1991) (TV film)
Postel (1998)
Revival (2013)
Tomáš Matonoha
Československo
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Divoké včely (2001)
Prebudím sa včera (2012)
Jan Kopečný
Československo
Najlepšie filmy:
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert)
Pocta Karlovi Gottovi (2022) (koncert)
Michaela Badinková
Československo
Najlepšie filmy:
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (seriál)
Velkofilm (2007) (TV film)
Eva Salvatore Burešová
Česko
Najlepšie filmy:
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Koncert pro Moravu (2021) (koncert)
Pocta Karlovi Gottovi (2022) (koncert)
Patrik Děrgel
Československo
Najlepšie filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Očitý svědek (2021)
Korunný princ (2015) (TV film)