silentname

"What If It Works?" hodnotím ako jednu príjemnú romantickú austrálsku komédiu, ktorá má srdce na správnom mieste... je dostatočne romantická a dostatočne vtipná na to, aby udržala pozornosť svojich divákov. Anna Samson je veľmi dobrá a vie zahrať aj príjemnú, milú a láskavú Grace a súčasne aj večne vulgárnu a sexuálnu dračicu "G". A funguje to dobre.Čo sa týka Luka Forda, je na tom podobne. Obom hlavným hrdinom verím ich reálne problémy a ich mentálne poruchy, ktoré zahrali bravúrne. Plus mám pocit, že majú medzi sebou uveriteľnú chémiu, ktorá dáva ich vzťahu príjemné momentky. Čo som si osobne jediné asi neužil bola Adrianova bývala frajerka Melinda. Nevedel som úplne pochopiť čo od svojho bývalého chcela, o čo jej išlo a vlastne reálne slúžila vo filme len na to, aby to bolo ku koncu komplikovanejšie. Myslím si, že by sa to bez nej pokojne obišlo. Ostatné postavy sú celkom okey a aj reálne pôsobia, že tu majú nejakú skutočnú rolu a funguje to. Na konci som ostal spokojný a dokonca by som si týchto hrdinov pokojne užil aj dlhšie. Je to príjemný film, ktorý sa hodí na príjemný večer a osobne ako romantickú komédiu môžem odporučiť. Čeknite si ho a zhodnoťte sami. Hodnotenie: B+ ()