Ňuchač

• Česko Vůně zločinu (viac)
TV spot
Ukrajina, (2013–2019), 27 h 22 min (Minutáž: 48–52 min)

Tvorcovia:

Arťom Litviněnko

Kirill Käro, Ivan Oganěsjan, Marija Anikanova, Denis Martynov, Nina Gogajeva, Nikolaj Činďajkin, Anastasija Makejeva, Grigorij Bokovenko, Alexandr Fisenko (viac)

Volajú ho Ňuchač (Kirill Käro). Je hrdým majiteľom mimoriadneho čuchu. Vďaka tomu o vás zistí aj to, čo by ste chceli skryť. On je ten, ktorý dokáže nájsť ihlu v kope sena, preto nikdy nepochybujte o jeho schopnostiach. Pravdou však je, že jeho čuch je nielen darom, ale aj prekliatím. Tento chlapík dokáže vďaka svojmu čuchu rozlúštiť ako vyšetrovateľ každú záhadu, no pravdou je, že mu značne komplikuje osobný život. (TV Markíza)

Recenzie používateľa Yaan2 k tomuto seriálu (1)

Ňuchač (2013)

Jedná se o klasický detektivní seriál zasazený do moderního světa. Kromě velmi kvalitní kinematografie vypráví svůj příběh opravdu velmi inteligentním a poutavým způsobem. Herectví, zejména dvou hlavních protagonistů, je skvělé a postavy jsou neobvyklé, ale také jsou uvěřitelné. Ukrajinský bulvární plátek Dusya (Дуся) poznamenal, že se jedná o „hybrid“ několika populárních západních sérií. "Je zřejmé, že se jedná o křížence mezi Sherlockem (hrál Cumberbatch), Dr. Lightmanem (hrál Tim Roth) a dobrým starým Gregorym Houseem - samozřejmě ztvárněný britským komikem Hugh Lauriem." A když říkám, že se jedná o hybrid, mám na mysli několik prominentních rysů spojených s výrazem postav a dokonce i situace, v nichž jsou umístěny. “ Celkově byl The Sniffer celkově pozitivně hodnocen, s 8,1 na IMDb a 98% se líbí uživatelům Google. ()