Zviřátka

• USA Animals.
USA, (2016–2018), 12 h 49 min (Minutáž: 20–29 min)

Hudba:

Julian Wass

Phil Matarese, Mike Luciano, Katie Aselton, Mary Holland, Amir Blumenfeld, Mark Duplass, Lauren Lapkus, Stephanie Allynne, Mace Coronel, Jay Duplass (viac)

Animovaný komediální seriál se zaměřuje na roztoužené holuby, večírkům holdující krysy, dva koně potloukající se po Central Parku a řadu dalších nečlověčích obyvatel New Yorku, kterým se daří v tamním mimořádně nepřívětivém ekosystému. Animovaný komediální seriál Zvířátka, který pro HBO vytvořili Phil Matarese a Mike Luciano, se zaměřuje na utlačované tvory, kterým se daří v tom nejhůře obyvatelném prostředí na Zemi - v New Yorku. Ať už jsou to holubi, krysy, štěnice nebo koně, každá epizoda pojednává o každodenním životě těchto nečlověčích obyvatel města a dokazuje, že se jejich myšlenky i problémy překvapivě podobají těm našim. (HBO Europe)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (4)

Rats (2016) (S01E01)

Pilotní díl mě míjel snad skoro vším, čím mohl. Nesedí mi animace, nesedla mi zápletka, ani postavy a už vůbec ne zvolený styl humoru, který neustále působí dojmem, jako by celý tým tvůrců byl nonstop sjetý a při tom vše daboval - a je až s podivem, jak mi to připomnělo "kultovní" fór s vysvětlením Star Wars z Human Traffic a celou část, ve které je. A možná i tvůrci sjetí byli, takhle se normálně nikdo nebaví. Asi bych ani neměl automaticky čekat inteligentnější humor od něčeho, co je označené jako animák pro dospělé, protože to celou dobu nevyleze ze stínu amerických komedií o parnících a v závěru to platí obzvlášť. Zatím to jde solidně mimo mě... Slabé 2* ()

Pigeons (2016) (S01E02)

Přišlo mi to lepší, než minulá epizoda, ale že by mě to nadchlo, to taky říct nemůžu. Jsou tu sympatičtější postavy, humor víc funguje (do jisté míry) a celkově to bylo "snesitelnější", ale většina gagů tu je jen kombinací sexuálního humoru a Někdo to rád horké, přičemž to první na mě funguje jak kdy a to druhé skoro vůbec, takže jsem se skoro nesmál ani tentokrát. Třeba to příští díly zlomí, když už jsem tu vnímal zlepšení. Dokonce to ani nepůsobilo zhulenecky. Slabé 3* ()

Cats (2016) (S01E03)

Hm, tak to netrvalo dlouho a ten zhulenecký humor je zpátky. Já nevím, ale tohle mě prostě míjí, neshledávám na tom nic vtipného a když už to ve mě něco vyvolá, tak spíš pocit trapnosti. Příběh koček měl potenciál, ale v tomhle podání mě naprosto nebavil, takže to musel zachránit příběh husy (ve kterém byla jediná scéna, které jsem se dokázal aspoň trochu zasmát), i když ani ten nebyl žádný zázrak. Asi dám ještě jeden díl a uvidím, zatím mám pořád pocit, že tohle není vůbec pro mě. Lepší 2* ()

Dogs (2016) (S01E04)

Po skvělém začátku přišla vlna neustálého střídání zajímavých scének, zhuleneckých a bohužel i dost fekálních. Tenhle nevyrovnaný výsledek sice dopadl jako nejlepší dosavadní epizoda, ale stejně mě natvrdo přesvědčil o tom, že mi to nesedí. Koncept zajímavý, některé gagy občas taky, ale na jeden dobrý přijde deset trapných a pokud ostatní díly nebudou vypadat nejhůř takhle, zalíbení bych v tom najít nedokázal. 3* ()