Emoji Film

• Česko Emoji ve filmu (viac)

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho "opravil". Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice. (Itafilm)

LikamCz odpad!

Za mě nejhorší animovaný film za posledni dobu! Animace jako taková je v pohodě, ale příběh jako takový je tak jednoduchý že skoro ani neexistuje. Humor se ve filmu dělá jen tak že se poukazuje na to jak emoji vypadají. Přijde mi jako kdyby se filmaři snažili inspirovat u LEGO Příběhu ( podobný svět, Jailbreak=Hustěnka) V Hlavě ( podobná pravidla) , Raubíř Ralf atd. Ovšem tyto filmy mají společnou jednu věc a to dobre charaktery a příběh, což Emoji movie nemá. Ve filmu je strašně pp Just Dance 10min. Candy Crush 5min. atd. Jo a Patrick Stewart tu dabuje doslava hov*o. ()

jerzy1976

Nechápu nízké hodnocení a nechápu, proč jde někdo na film pro DĚTI, aby ho tady pak "trhal na kusy"... Jelikož a protože posledních pár let navštěvuji "povinně" podobné filmy s dcerou, tak Emoji patří k těm lepším. Námět mě přišel originální a zpracování zajímavé... Ve výsledku mě "hlavní hrdina" Pche byl sympatičtější, než třeba "uřvaná" Dory. A hlavně - dceři se to líbilo, takže "není o čem" :-) ()

ANDAKIN

Průměrný oddechový film. Nápad udělat film o emoji je zajímavý a příběhově se také nejedná o úplně špatný kus. Ano, je to samozřejmě rodinný, možná spíše dětský film, ale jako film na oddych bych jej doporučil. ()

AlexPol

Příběh, který zahrabe filmy jako: Dark knight, Interstellar. Vtipy díky, kterým se budete válet po zemi. Příběh plný zvratů, emocí. A návodu jak sbalit holku přes jeden emoticon a vyfotit kvalitní fotku na Instagram. To je Emoji Movie. A teď vážně, nejhorší animák za poslední dobu, sice ano má to rychlost, která Vás u filmu udrží (Ale bude to fungovat jenom jednou). Podle mého hlavní chybou filmu je, že se snaží dokázat něco na co nemá, vtipy nejsou vtipné, scény nevyjadřují to co mají. Ovšem pokračování je celkem jasné, jelikož dětem se to velice líbilo. ()

concepcion

Nápad nechýba. Len prevedenie bolo veľmi jednoduché a nikoho extra neprekvapilo. Pre vypnutie mozgu môže byť. Ale videl som už aj lepšie animáky. ()

Final

Tak co tu ještě nebylo? Oživlé videohry? Raubíř Ralf. Auta? Auta. Letadla? Letadla. Malé roztomilé potvůrky, žijící v hlavě všech žijících forem života? V hlavě. A co takhle malé roztomilé potvůrky, žijící ve všech inteligentních telefonech? Emoji! K tomu tuctová zápletka, trochu digitálně technologického zpracování, pár známkých herců a kasovní trhák, na který se děti pohrnou, je venku. A vyděláme miliony, abychom mohli udělat dvojku a nebo vymyslet něco jiného. Co třeba vibrátory, které se vydají najít smysl života v malém zapadlém americkém městečku? Na druhou stranu, mohlo to být i horší. Mohlo tam být hodně nesympatických postav, které by co 5 minut zkoušeli zpívat o tom, co že to na plátně zrovna dělají. I když u Vibrátorů by to nemuselo být tak špatný. Nakonec jsem se i pobavil. A nutno dodat, že jsem viděl opravdu mnohem horší pokusy o animák. ()

Gmisiycs

Za potenciál hvězdy dávat nebudu. To by i letní komedie o blondýnách musela dostat full. Je to trapné, přestože nemuselo býti. Za zlotřilou neprofesionalitu další hvězda dolů, nejen za to, že jsem si stále jen říkal, "Kde jsem to již viděl?". Takže jako pohádka pro minimimi dobrý, jinak zbytečný film. ()

r3musko

Pre mňa film dosť podobný ako Lego Movie. Bola to sranda, ale zase nie až tak moc. Ako to už pri takýchto filmoch býva - zo začiatku plné zaujímavých nápadov a neskôr to skĺzlo k stereotypu. ()

Tobyseq

Dobře dobře, párkrát jsem se zasmál a animace špatná není, ale celkově to působí strašně nudně a trapně. Příběh je celkem dost předvídatelný a průběh filmu prostě nezabaví. Hlavní postavy jsou ok, ale působí chvilkama fakt trapně, hlavně ta pravačka. Tady se nedá pochopit, proč ten film vzniknul.. Jde vidět, že to je udělaný jen kvůli prachům, ale ani tenhle účel to nesplnilo. ()

Jirkacek

Animované dílko Emoji ve filmu si vzalo za úkol ukázat lidem, jak by mohl vypadat jakože život uvnitř mobilních aplikací. Považoval jsem to za výborný nápad, jelikož něco takového tady do té doby nebylo a byl jsem velmi zvědav, jak si s tímto aktuálním tématem tvůrci poradí. Hned na začátku mne překvapilo perfektní znázornění města Textopolis, ve které smajlíci žili, bydleli, pracovali a trávili svůj čas. Každý z těchto obyvatel pak chodil do zaměstnání, tedy pokud majitel telefonu mladý kluk někomu chtěl ve zprávě poslat nějakého smajlíka. V takovém případě byl vybrán a odeslán, což bylo ostatními považováno za velký úspěch a takové emotikony si žili v luxusu, zatímco nevyužívaná smajlíci obývali sklepení. Každopádně všichni měli jen jeden výraz, pocit který měli vyjadřovat až na jednoho. Tím byl hlavní hrdina Gene, který se měl tvářit jen jako pche, ale když jej hned první den v práci kluk vybral do zprávy, měl tolik výrazů, že to způsobilo katastrofu v celém emoji světě. Proto raději opustil město a putoval mezi aplikacemi spolu s Hi-5 neboli rukou, kterou už kluk nepoužíval. Oba pak zamířili za hackerkou Jailbreak, která souhlasila s tím, že oběma pomůže stát se opět hvězdami mezi emotikony. Jejich putování mezi aplikacemi v telefonu bylo opravdu zajímavé, leč ne úplně jej tvůrci dokázali vypilovat k dokonalosti. Nechybělo ani nebezpečí, protože trojici na cestě pronásledovaly antiviry, které je měli zničit. A dokonce došlo i na lásku ! Byl to tedy opravdu zajímavý animáč, ale nedokázal jsem odhadnout, pro jakou věkovou skupinu. Na závěr bych chtěl ještě podotknout, že mi je líto všech dědečků a babiček, kteří vlastní tlačítkový hloupý telefon a museli jít s vnoučaty na tento film do kina. Nevím jestli vůbec pochopili v jakém to světě se vlastně ocitli a výrazy jako Dropbox, Cloud nebo apka jim musely připomínat sprostá slova v nepřístupném filmu. Já jsem telefony prodával, ale ani mne Emoji ve filmu moc nezaujaly, děj byl příliš jednoduchý, přímočarý a nijak překvapivý. Nicméně se mi velmi líbil ten nápad jako takový, spousta vtipných hlášek, které zde zazněly v českém dabingu a skvělé vyjádření emoji jako takových. Přesto ode mne Emoji ve filmu získaly pouze dvě smajlíkové hvězdy **. ()

Adam1408

Nápad vôbec nie zlý. Ale spracovanie krívalo na všetky končatiny. Veľmi predvídateľné, humor bez iskry a celkovo hrozne nezapamätateľné. Ale moje tri hviezdy obhajujem tým, čo som videl u malej a teda, že ju to bavilo. Dnes už aj malé deti ovládajú základy práce na smart phonoch a poznajú aplikácie, vedia sa s tým zžiť. Ale pre dospelého nič zaujímavé. ()

mdf

Výborný nápad,který koresponduje s dnešní dobou závislosti na mobilních mediích.Nic jsem od toho fakt nečekal a proto tahle docela někdy zábavná oddechovka neurazila. ()

jarod13

Rovněž nechápu toliko záporných hodnocení, já se u animáku opravdu bavil. Průvodní melodie je strašně chytlavá. Pribeh jednoduchý a přímočarý a líbilo se mi to. Typově podobné jako animák V hlavě. ()

MATTcz

Jak tady čtu všechny ty ''chytré'' komentáře, tak opravdu nechápu co je CSFD za komunitu. Na to, že je mi 19 let, tak se mi pohádka velmi líbila, a neviděl jsem tam něco, co by mě donutilo dát jednu nebo dvě hvězdičky. Dal jsem rovnou plný počet, abych vás všechny nasral. Protože nechápu co vás donutilo dát tomuto filmu 48% to opravdu nechápu. Tahle komunita jde do hajzlu, všímám si toho už nějaký pátek, samí vychytralí debilové. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)