Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (44)

Bitva pohlaví (2018) (S03E05)

Největším možným paradoxem je jedině to, když vás valná většina postav daného seriálu natolik vytáčí, až vás čím dál tím více baví je sledovat. ()

Když se to přežene s punčem (2018) (S03E06)

Bylo fajn si při softbalovém zápase zavzpomínat na to, jak jsem tenhle sport proklínal o tělácích na střední i před koronou na vysoké. Nevěděl jsem, zda se přiklonit na stranu přeafektované Sue nebo debilnímu Chetovi. ()

Letní prázdniny (2018) (S03E07)

Perfektní dovolená se skvělými husami na uvítanou v prázdninové chatě a spoustou prozření u všech hlavních členů Murphyovic rodiny. ()

Má to v krvi (2018) (S03E08)

Bridget je definicí matoucích ženských signálů, Bill to bude mít ještě setsakra těžké. Doufám, že Kevinova linka se zase probudí z tohoto mírného úpadku. ()

Otec Frank (2018) (S03E09)

Epizoda, kde nechybí Frankova lekce všemožných amerických nadávek a množství komplikací, které se neustále drží všech Murphyů. ()

Noc Billa Murphyho (2018) (S03E10)

Doposud nejakčnější díl, v němž kromě cliffhangeru na čtvrtou sérii, které se díky tomu spíš bojím, dojde k další spoustě až srdceryvných výměn názorů, díky nimž mám hlavně tenhle seriál dost v oblibě. Víc než kvůli vtípkům, kterých je hlavně ve Frankově afektu také velký dostatek. ()

Zpovědník (2020) (S04E01)

Oceňuju v seriálu doposud neotřelý retrospektivní způsob odvyprávění jinak klasické epizody, kde nám Frank a hlavně celému kostelu vyleje své srdce. Doufám, že se kvůli dědečku Billovi neztratí v doposud poslední sérii kouzlo z té třetí, prozatím nejlepší. ()

Nic není nemožné (2020) (S04E02)

Drama se pořád snaží převládat nad komedií, ale jakmile dojde k Frankovým nadávkám nejen na Kevina, koutky úst se opět zvedají vzhůru. Scénáristický posun je opět dost znát a třebaže není spokojenost stoprocentní, vyvíjející příběh se mi pořád dost líbí. ()

Přineste mi zub (2020) (S04E03)

V žádném hraném i animovaném situačním seriálu o rodině nemají dětské postavy tak povedené a atraktivní dějové linie jako Murphyovic potomci. Prostě paráda! ()

Slovo na „M“ (2020) (S04E04)

Nevím, jak ostatní, já ale vnímám Kevinovy i Maureeniny nynější trable jako ty vůbec nejpoutavější ze všech a třebaže i takový Bill se až na jeho ubrečenost dá rovněž sledovat, nic takového se už nedá říct o Sue. Ale když ji člověk nebude příliš řešit, epizody si užije až náramně. ()

Hlavně dýchej (2020) (S04E05)

Přidání Billa staršího do celkového příběhu ani po polovině série nevidím zrovna pozitivině, byť se už snaží nebýt ve všech ohledech jen přítěží. Pořád ale vede Kevin a jeho nový song. ()

Pojď k taťkovi (2020) (S04E06)

Už se opakuju tak posedmnácté, ale Sue bych upozadil na tu nejzazší kolej a věnoval se především Murphyovic dětem. Ty by seriál utáhly i bez rodičů. ()

R jako Rosie (2020) (S04E07)

Trochu jsem se bál, že mě díl bez hlavních hrdinů nebude bavit, on je ale Rosie takový sympaťák, že to všecko utáhnul na svých bedrech správným směrem. Třeba ocenit hlavně pozměněné intro. Stejně atraktivní jako u loňské epizody Simpsonů, která se věnovala Flandersovým. ()

Murphy a syn (2020) (S04E08)

Řádná dávka deprese dělá z F is For Family jeden z nejlepších animovaných seriálů současnosti. Kdo by to byl řekl u té první šestidílné série, že nebude zapadat mezi nezáživnosti typu Cleveland Show nebo Griffinovi a že mě zaujme víc než spousta hraných seriálů... ()

Vzhůru do Clevelandu! (2020) (S04E09)

Předvečer závěrečného dílu, u něhož dopředu víte, že vás toho čeká opravdu hodně a že nebude snadné to psychicky zvládnout. ()

Mimčo, mimčo, mimčo (2020) (S04E10)

Perfektní konec mého čtyřsériového maratonu na první pohled neviditelného, ale setsakra povedeného animovaného seroše, kde budu na pátou řadu čekat s nejvyšším očekáváním. Protože už teď mi Frank Murphy a jeho rodina silně chybí! ()

Mahagonová pevnost (2021) (S05E01)

Svérázná rodinka z období mulletů a drsného rocku je zpátky a začíná hned tam, kde jsem s ní loni po maratonu čtyř sérií najednou skončil. Frankův otec byl pro mě nejslabším přídavkem do 4. řady a jeho zdejší loučení je pro mě tedy spíš satisfakcí. Linky všech ostatní Murphyů jsou ale tak výborné, že nejde hodnotit jinak. ()

Masakr v Rustvale (2021) (S05E02)

Bill a Maureen budou mít v 5. řadě asi největší zásluhy za mou stoprocentní spokojenost. Dlouho jsem se u ničeho tak nebavil. ()

Slepá ulička (2021) (S05E03)

Kdyby v seriálu nepřetrvával ten povislý tlustoprd, byl bych radši. Na všem dobrém je ale vždy něco špatné. ()

Díky moc (2021) (S05E04)

Tuhle dramedy prostě nejde nemilovat. Sice i v téhle epizodě něco trochu drhlo, jinak jsem ale s novou sérií zatím až nečekaně spoko. ()