Until Forever

Michael (Stephen Anthony Bailey) a Michelle (Madison Lawlor), dva studenti středních škol, se do sebe šíleně zamilují. Jejich životy jsou plné smíchu, když společně plánují budoucnost. Ale sny mladého páru jsou přerušeny, když je Michaelovi diagnostikována vzácná forma rakoviny. A tak přichází boj Michaela a Michelle s rakovinou a jejich víra a odhodlání prochází těžkou zkouškou. (ARI50)

ARI50

Smutný film ale strašně který je doprovázen dramatickým a silným příběhem a hrozně silným hudebním doprovodem, celou dobu jsem sledoval osud skvělého muže a těžký boj s rakovinou ale zároveň velkou a krásnou lásku mezi dvojici která neznala hranice, samozřejmě humor se objevuje taky aby film nebyl moc depresivní. Velká spokojenost s natočeným skutečným příběhem herecky se vydařil ve všech ohledech. Opět top. ()

filipvrbik

Další takový ten smutný film, kde je někdo na smrt nemocný s rakovinou nejčastěji a podle skutečné události, jakých jsem viděl už desítky.. Tento má jedno zásadní plus, do hloubky se zajímá nejen o hlavního hrdinu, ale i celou jeho rodiny a dopady nemoci na ně...80% ()

splaty

Hlavní hrdina neumí hrát a opravdu jsem mu to všechno nedokázala uvěřit. Ani tu obrovskou lásku jsem bohužel neviděla. Jen trapno. ()

• Film je inspirován skutečným příběhem Michaela J. Boyum. (ARI50)