ricci.s

Bill Oberst síce nikdy nebude patriť medzi mojich obľúbených hercov (aj keď v tomto filme si svoju rolu celkom užíval), no všetky postavy boli tak odporné, že je to aj tak jedno. Väzenský horor, v ktorom dozorcovia svojich väzňov mučia a znásilňujú (dokonca nemajú problém rozpoliť ich dverami cely), pokým sa hlavný "záporák" nerozhodne, že sa s nimi poráta. Toho zase odsúdili za pedofilné vraždy, plus ešte odrovnal svoju vyšinutú matku, ktorá ho v detstve týrala. Nakrútené je to skôr podpriemerne, prostredie väznice nijako neoslní, práve naopak, ozvučené je to strašne (keď už nevedia vytvoriť ani zvuk výstrelu z pušky, tak je to až do plaču), na druhej strane to drží nad vodou gore, ktoré je prekvapivo kvalitné, a celá tá depresia, špina a hnus okolo toho. Čakal som to omnoho horšie. ()

Shanen29

Ano,mohl to být daleko lepší nářez,ikdyž gore je opravdu velmi povedené,nefunguje to popravdě jako horor.Je škoda,že režisér vsadil pouze na scény gore a zapoměl i na jiné atributy hororového žánru,což film hodně degradovalo na nižší úroven a to se nevyplatilo.Shlédnutí filmu i tak není na škodu. ()