Komédia / Rodinný
Kanada / USA,
(2014–2016), 17 h 31 min
(Minutáž: 26–28 min)
Réžia:
J.J. Johnson, Vivieno Caldinelli, Craig Wallace, John May, Stefan Scaini, Michael Kennedy (viac)Kamera:
George LajtaiHudba:
Paul BuckleyHrajú:
Millie Davis, Sean Michael Kyer, Dalila Bela, Filip Geljo, Kyle Breitkopf, Darryl Hinds, Elena Juatco, T.J. McGibbon, Jaden Michael, Nicole Stamp, Ava Preston, Alex Spencer, Paul Bates, Aisha Alfa (viac)Epizódy(39)
-
Zero Effect / Bad Luck Bears (S01E01)
-
Soundcheck / Double Trouble (S01E02)
-
Crime at Shapely Manor (S01E03)
-
Reindeer Games (S01E04)
-
My Better Half / The Confalones (S01E05)
-
Blob on the Job / Party of 5, 4, 3, 2, 1 (S01E06)
-
Oscar and the Oscarbots / Picture Day (S01E07)
-
A Case of the Sing Alongs / Ms. O Uh Oh (S01E08)
-
Skip Day / The Great Grinaldi (S01E09)
-
The Trouble with Centigurps / Totally Odd Squad (S01E10)
-
How to Interrogate a Unicorn / The Briefcase (S01E11)
-
Best Seats in the House / Agent Obfusco (S01E12)
-
Life of O'Brian / Whatever Happened to Agent Oz (S01E13)
-
The Jackies / Invasion of the Body Switchers (S01E14)
-
The Odd Antidote / The One That Got Away (S01E15)
-
Odd Outbreak / The Perfect Lunch (S01E16)
-
Rise of the Hydraclops / O Is Not for Old (S01E17)
-
Dance Like Nobody's Watching / Recipe for Disaster (S01E18)
-
Puppet Show / Mystic Egg Pizza (S01E19)
-
6:00 to 6:05 (S01E20)
-
The Potato Ultimato / A Fistful of Fruit Juice (S01E21)
-
Soundcheck Part Deux / Jinx (S01E22)
-
Training Day (S01E23)
-
Trading Places / Bad Lemonade (S01E24)
-
Robert Plant / Game Time (S01E25)
-
The O Games (S01E26)
-
Captain Fun / Switch Your Partner Round and Round (S01E27)
-
Trials and Tubulations (S01E28)
-
The Curious Case of Pirate-itis / Oscar the Couch (S01E29)
-
No Ifs, Ands, or Robots / Worst First Day Ever (S01E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Mark De Angelis
Kanada
Najlepšie seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Být Erikou (2009) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Craig Stickland
Kanada
Najlepšie seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Klinika Hope (2012) (seriál)
Být Erikou (2009) (seriál)
Winston Spear
Kanada
Najlepšie seriály:
Murdochove záhady (2008) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Jayden Greig
Kanada
Najlepšie seriály:
Flashpoint: Smrtiaci výstrel (2008) (seriál)
Adresa: L.A. (2012) (seriál)
Grand Army (2020) (seriál)
Tyler Murree
Najlepšie seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)
Titans (2018) (seriál)
Robert Fulton
Najlepšie seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Flashpoint: Smrtiaci výstrel (2008) (seriál)
Sharjil Rasool
Najlepšie seriály:
Čo robíme v temnotách (2019) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Kathleen Phillips
Najlepšie seriály:
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Tyler Metcalf
Kanada
Najlepšie seriály:
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Tony Sciara
Najlepšie seriály:
Bad Blood (2017) (seriál)
Muž hledá ženu (2015) (seriál)
Doc (2001) (seriál)
Ian Downie
Najlepšie seriály:
Anna zo Zeleného domu (2017) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Imposters (2017) (seriál)
Joshua Kilimnik
Najlepšie seriály:
People of Earth (2016) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Eshaan Buadwal
Najlepšie seriály:
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)
Aaron Feigenbaum
Najlepšie seriály:
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Kráľovstvo (2013) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)