UFC 186: Johnson vs. Horiguchi

(relácia)
všetky plagáty

Show se uskutečnila 25. dubna 2015 v Bell Centre (Montreal, Quebec). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Thomas Almeida vs. Yves Jabouin
2) John Makdessi vs. Shane Campbell
3) C. B. Dollaway vs. Michael Bisping
4) Fábio Maldonado vs. Quinton Jackson
5) Demetrious Johnson (c) vs. Kyoji Horiguchi (UFC Flyweight Championship) (TheSpearCZ)

The Viper

Byl jsem moc rád za návrat Rampageho, byť díky soudním tahanicím nebyl v optimálním rozpoložení. Maldonando ovšem nebyl pro něj nijak těžký soupeř. Největší radost mi udělal Michael Bisping, především svým výkonem. Splnil co řekl a přichysta zápas večera s nebezpečný Dollowayem, který mne lehce zklamal, čekal jsem od něj něco více než máchání capáky okolo sebe stylem ''snad se trefim''. A pozor !!! Michael Bisping nikam neodchází !!! Jinak opravdu slabá startovka, vím že padly dva knockouty na začátku hl.programu, ale prostě chyběly tomu větší jména a hlavně lákavější hlavní zápas...přeci jen PPVčka jsou pro ty největší hvězdy :) ()

ConanVJ

Jabouin vs. Almeida 5* Rychlý strikový zápas ukončený TKO. ........... Makdessi vs. Campbell 5* Opět rychlý zápas ukončený TKO. ............... (10) Bisping vs. (11) Dollaway 4* Pěkný strikový zápas, kterému chybí jen zakončení před limitem. ........... Jackson vs. (12 LHV) Maldonado 4* Pěkný strikový zápas, kterému chybí zakončení před limitem. ........... (c) Johnson vs. (7) Horiguchi 4* Hodně dlouhý zápas, který mě místy nudil, je nakonec ukončený pěknou submisí. Opět pěkný event kterému dávám 80% :) ()

• Návrat Quintona ''Rampage'' Jacksona, který se s UFC původně rozloučil ve zlém začátkem roku 2013 a přešel ke konkurenční orgaizaci Bellator. Dle jeho slov to byla chyba a až tam pochopil, že UFC je nejlepší organizací na světě. (The Viper)
  • Hlavním zápasem se stal Demetrious Johnson vs Kyoji Horiguchi o titul Flyweight, protože z originálního hlavního zápasu se zranil šampion TJ Dillashaw. (The Viper)
  • Další ránu, kterou startovní listina utrpěla, bylo zrušení zápasu mezi Hectorem Lombardem a domácím Rorym McDonaldem, protože už na začátku roku byl Hector Lombard testován pozitivně na steroid. (The Viper)