Postup vědy v moderní době je rychlejší, než by člověk dokázal chápat. Neuvědomuje si však následky, kdy je ohrožena přírodní rovnováha. Před půl rokem, přesně na Den nezávislosti, prováděli v tajné laboratoři výzkum, zabývající se genetickou úpravou buněk. Naočkovaná kočka byla březí, ale neměla jen jedno kotě, ale něco daleko horšího, čemuž se podařilo utéct. Nyní se po letech vrací doktor David Allen, aby dokončil, co začal. Na druhé straně vniknou do budovy i aktivisté proti týrání zvířat, aby všechna testovaná osvobodili. Nikdo však netuší, že z výzkumu se zrodilo monstrum toužící jen po jejich krvi. Nastává tak dlouhá noc, kdy se budou muset všichni snažit bestii zastavit a zachránit si tak holý život. (Rodriguez)

Campbell

Celkem solidní béčko o monstru které zabíjí kohokoliv. Opět je tu hloupý příběh o tom jak věda něco podělala a tak je na čase se nepovedeného pokusu zbavit. Je tu naprosto vše co by jste od takovýhleho filmu čekaly. Najatí agenti, zrady, plno mrtvejch a celkem solidní maska monstra. Monstrum mi lehce připomýnalo vlkodlaka což je dobře a je vidět snaha. Nicméně pár scén bylo celkem k smíchu a to díky hercům. James sice hraje jak může ale ostatní jsou na tom špatně hlavně scéna s policajtem který umře byla díky němu k popukání. Sem tam vykoukne i nuda ale nic hrozného. Průměrný film na jedno zkouknutí ale aspoň celkem slušně zabavý. ()

matestlust

Zapomenuté, příjemné, pohodové béčko, s klasickou krajně osmdesátkovou atmosférou, v čele s mým oblíbeným Brionem Jamesonem, který výjimečně hraje kladnou roli. Mohlo být víc krve i napětí, děsivější monstrum, bla bla bla...Ve výsledku je tohle jeden z těch koukatelnějších malých horůrků, jenž v té době vzniklo nespočet a který by, asi určitě, zasloužil trochu osvěžit milovníkům těchto pokleslých žánrů. ()

Astaroth12

A aj ked som si myslel, že viem do čoho idem , nebolo to celkom tak. Videl som niekoľko monster bečiek s tých rokov a rozhodne boli zaujímavejšie spracované, ako tento film. Elán spieva tuláci v podchodoch, ale tu sú zas tuláci v budove. Atmosféra plynie len s tajomnosti príšerky, že nik nevie kedy zaútočí, ale až asi po hodine filmu monštrum ukázalo ruky a po ďalších desiatich minútach aj tvár. Keby som ho mal prirovnať, čo by som nemal, ale pripomínal mi vypasenú gorilu s Yettym. Len ako celok to bolo strašne nezáživne, nic sa tam prakticky nedialo, aspoň keby sa účastníci začali navzájom vraždiť, naozaj som čakal nejakú silnejšiu odozvu a ona stále neprichádzala, až prišli záverečné titulky. Za Briona Jamesa, ktorého som ešte v takejto roli nevidel prihadzujem o 1* navyše. Tak slabé, ale 3*. ()