Policajt nebo spratek

• Rusko Mažor (viac)
Rusko, (2014–2022), 39 h 52 min (Minutáž: 48–52 min)

Tvorcovia:

Alexandr Cekalo

Pavel Prilučnyj, Karina Razumovskaja, Dmitrij Ševčenko, Alexandr Oblasov, Igor Žižikin, Denis Švedov, Nikita Panfilov, Alexandr Ďjačenko, Ljubov Aksjonova (viac)

Když je namyšlený playboy Igor přinucen dát se k policii, zjišťuje, že mu to docela jde. Ale práce ho brzy zavede na vlastní temnou cestu. (Netflix)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (4)

Policajt nebo spratek (2014)

Ruský krimi seriál s trochou humoru o rozmazleném miliardářském synkovi, který je donucený stát se policistou. Co díl to jeden případ ale propojené pátráním po vrahovi matky hlavního hrdiny. Do poloviny celkem svěží neokoukaná úsměvná až zábavná věc, pak to ztratí tempo, začne prosvítat moralitka, natahovat se romantická linka a vítězit klišé. Dobrý casting, muzika a moskevská realita jinak průměr. ()

Divoká jízda (2014) (S01E01)

Krimi kde hlavní hrdina nehoní teroristy ani sériové vrahy, ale zloděje kabelky, to zaujme. První díl ruské krimi komedie o rozmazleném synovi oligarchy, který se za trest stane policajtem jel ve svižném, moderním, klipovitém tempu s dobrou muzikou a úsměvným humorem a i tu prosvítající moralitku jsem zkousnul. ()

Sebevražda (2014) (S01E02)

Njotaimori - body sushi. ()

Jizva (2014) (S01E03)

Vždycky jsem myslel, že obsah filmu má funkci upoutat pozornost diváka, aby měl chuť si daný díl seriálu pustit, dokoukat a zhltnout cestou všechny reklamy, ale Prima to povýšila na level, kdy v obsahu odvypráví celý film v rozsahu povídky do časopisu včetně pointy. Třetí díl této ruské krimi komedie byl jinak fajn nenáročná oddechovka. ()