Malady

Veľká Británia, 2015, 101 min

WUTEN

Na to že to zrežíroval, napsal a natočil jeden člověk tak si myslím že se mu to docela povedlo. Jen nechápu kde na ty svoje fantazie chodí? Měl jsem pocit že mě někdo zdrogoval a vzal mě lopatou přes záda, bylo to něco mezi operací střev a transplantací mozku. Příběh je o jednom zamilovaném páru, jedna Angličanka a Turek, ta samotná kombinace mi dala signál že tady něco není v pořádku a že to bude pěkný trip. Ve filmu je velmi málo dialogů, většinou jsou tam dlouhé záběry a ono nadržený Turek toho taky moc nenamluvil. Mimochodem, ty záběry na ty jejich držky mohli vynechat, obzvlášť ty, kde trčí nevymáčknutý jebák. Snaží se zplodit dítě, potom vlezou k matce Turka, ta se svým nosem mohla klidně dělat datla jako Woody Woodpecker. Trošku mi scházel pořádný koncept tohoto příběhu, nějaký větší smysl, už od první minuty si vlezli do postele až se mi monitor z toho rozklepal a potom ještě několikrát, měl jsem pocit že koukám na porno. Koncovka mě opravdu zarazila, musím říct že jsem už viděl dost nechutností ve filmu, ale tohle? Turek už neví kam by ten svůj hnědý kolík strčil. Za ty střihy, atmosféru ke konci a odvážný schizoidní příběh dávám 3*. ()