YURAyura

610 Drsny pribeh kamaradu, co spolu sice prepadnou "banku", ale uzivat penez si je chce kazdy sam a VSECHNY. Proto zemre i dost nevinnych lidi. Moc pekne a ze zivota nemohl jsem se zbavit obkoukaneho dojmu frajeru z CI5 - Bodie, Doyle na druhe strane zakona a po italsku. Slusne. Mimochodem jedna z prvnich prilezitosti pokracovatele komisare Kattaniho ;]] ()

Martin741

Un Treno per Durango a Mialno Violenta - dva filmy, vdaka ktorym viem o tvorbe pana rezisera Caiana. Poliziotteschi sa mi spaja hodne s Milianom a henrym Silvom, tuna nie je ani jeden znich. To vsak nevadi, film je to namakany, akcny, ma kopu vybornych dialogov a super su realie Talianska 70. rokov  :  76 % ()

Karlos80

Claudio Cassinelli je jako zločinec v tomto rychlém akčním pohledu velmi dobrý, podobně je na tom například i John Steiner nebo Elio Zamuto. Hodně ponurý a skličující film, zápletka-spiknutí zajímavá, některé vraždy jsou tu provedeny v duchu gialla žánru, v té době pomalu už na ústupu. Ze scén stojí za zmínku pěkná dlouhá akční sekvence (bankovní loupeže), kamera a obraz nic moc, většina filmu, tedy i důležitých scén, se odehrává za tmy. Jedině tyto dva faktory mi kazily celkový dojem z tohoto jinak neznámého, ale na druhou stranu zas ne vyloženě špatného polizzioteschi. ()