Bizarre

• USA Brooklyn Bizarre (viac)

kaylin

Tohle rozhodně není snímek podle mého gusta a název "Bizarre" mu asi docela sedí, i když já si dovedu představit bizarní věci, které mě budou bavit. Tahle podivná koláž, která se i snaží o nějaký děj, a to v celkem jednoduchém příběhu, je zvláštní a pro mě ničím uhrančivá. Díval jsem se, ale nic jsem necítil. ()

thommas

Prchající delikvent, neschopný navazovat trvalé citové vazby, za sebou pálí mosty – někdy doslova. Plochá lovestory o dotěrné minulosti, nezručně naroubovaná na kolážovitou poctu nočnímu klubu v Brooklynu. Wannabe Shortbus na hraně režisérské trapnosti, který zachraňuje Pierre Prieur od pasu nahoru a výběr songů. ()

rivah

Francouzský náctiletý najde zaměstnání v pochybném prostředí undergroundového burleskního klubu Bizarre v Brooklynu, New York. Bar vedou dvě lesby, on sám se sblíží s nimi a zejména se štíhlým homosexuálním mladíkem obsluhujícím v baru. ()

pipapa

Mladý Francouz uteče před minulostí do Brooklynu, New York, kde ho osud svede dohromady s dalšími čtyřmi ztracenými existencemi. Pětice - dvě děvenky, dva kluci a jeden transsexuál - žijí společně v bytě nad barem/nočním klubem. Sex v podobě "každý s každým" je pouze nutností. V dekadentním a chladném světě nemají city ani láska žádné místo. Program nočního klubu je spíše k zblití než pro zábavu a relax. Když Francouze minulost opět dožene, řeší to po svém - drasticky a chladnokrevně. Ale kam a jak dál?...Transsexuál mi tady hodně vadil - ne tím, že je transsexuál, ale svým odpudivým zombie-vzhledem. Vždy když se objevil na obrazovce, musela jsem odvracet oči, takovéhle typy opravdu nesnáším...Děj filmu je velmi plochý a monotonní, kromě oplzlých ukázek z programu nočního baru se vlastně vůbec nic moc neděje...Jedna hvězda za celkem pohledné oba hlavní mužské představitele = Pierre Prieur a Charlie Himmelstein. ()