Alone

• India अलोन
India, 2015, 133 min (Alternatívna 115 min)

Kráska Sanjana vede poklidný život se svým manželem Kabirem. Jednoho dne Sanjana obdrží telefonát z rodného města a zjistí, že její matka ochrnula. Když přijede na místo, pociťuje přítomnost své zesnulé sestry Anjany, která byla jejím dvojčetem. Po narození si dvojčata dala slib: "Budeme vždycky spolu - nikdy se nerozdělíme!" Za záhadných okolností došlo ke smrti jedné z nich. Nyní si přízrak mrtvého dvojčete přišel pro svou sestru. Proč byl slib porušen? (LIVINGDEAD)

Aceboris

Začiatok ako má byť na scary movie. Počas búrky, zlomený konár stromu rozbije strechu domčeka v ktorom bola hracia miestnosť pre deti, z rozbitého otvoru následne niečo vyletí . Tento hluk zalarmuje starú pani, ktorá býva v dome hneď vedľa. Zvedavosť jej nedá a aj napriek búrke ako to už v horoch byva sa trepe do toho necasu a búrky , kde hromy a blesky križujú oblohu. Cez okno nazrie do domčeka zrazu započuje hrať nejakú hudbu. Na jej výraze je vidieť , že je s toho trošku mimo , to vsak za ňou už niekto šuchoce , keď sa otočí stihne iba vykriknut . Uvod vcelku zaujímavý a ponúka viacero variant čo môže nasledovať. Samozrejmosťou je to , že niekto sa musí o tej babke dozvedieť po tejto udalosti ju museli hospitalizovať v miestnej nemocnici, tak sa jej nevlastný syn Kabir, ktorý sa vydá na cestu spolu so svojou simpatickou manzelkou Sanjanou, ktorá ani za svet nechcela ísť do toho domu , ale táto situácia zmenila jej nazor. Obaja však vôbec netušia čo ich tam čaká. Sanjana začína blaznit a vidí všade odraz svojej dvojicky Anjany s ktorou bola počas svojho detstva zrastená bokmi. Neskôr vyde na povrch jej potrat , ktorý však pred svojím manželom tajila a bála sa mu to povedať, nakoľko sú nevlastný súrodenci . Gazdiná jej poradí, že ak nechce vidieť duchov tak nech si zoberie nôž do postele a dá si ho pod vankúš , ale ani to nepomáha , stále ju vidí , nanešťastie zoberie nôž a zraní svojho muža počas spánku. Začína celkom šalieť... Všetko to znie v celku fajn až na tie video klipy ako vystrihnuté z YouTube. Ktoré ma totálne vytočili aby uprostred filmu niekto dal romantický indický oblbovak , máte pocit, že pozeráte úplne niečo iné ..no proste čistá katastrofa, po asi 15 minútam začnú krájať tortu a je to tu opäť 5 minút spevu, ach jaj. Pokiaľ by to tam nebolo hodnotenie by bolo vyššie jednoznačne. Ale keď to prehliadnete tak sa jedná o vcelku vydarený kúsok, (aj keď na ten originál Thajský Smrtící spojení , sa nechytá) , ktorý ma dosť lakaciek, za mňa 3/10. ()

George Stobbart

Slabý, nezaujímavý a zbytočný remake kvalitného thajského hororu "Faet". Dá sa na to mrknúť iba kvôli atraktívnej hlavnej hrdinke, ale inak je to nezvládnutá blbosť s megalomansky premrštenou minutážou. ()

Andrea1717

Pekný horor, spočiatku to nevyzeralo nič moc, ale potom sa to rozbehne až do prekvapujúceho konca. Sexi Bibasha sa tu vybúrila v dvojúlohe sestier Sanjany a Anjany. Karan v úlohe jej manžela tiež mal čo ukázať, to len tak mimo deja :-) Divák si užije desivého a pomstychtivého ducha, veľmi pekné piesne a strašidelnú atmosféru. Nič nové pod slnkom, ale boli okamihy keď som naozaj vydesila :-) ()