Sia - Elastic Heart

Sia, Daniel Askill

Hudba:

Sia, Diplo

petr.al

Fascinující jako v případě klipu ,,Chandelier", avšak do třetice už bych to raději nezkoušel. Dvakrát stačí. I tak zde platí pravidlo, že ve zdánlivé jednoduchosti a dobrém nápadu je krása. Nadchlo mě barevné pojetí videa. P.S. Twerkování je pro puberťáky. ()

Mikuko

I přes všechen povyk, který tenhle klip způsobil, se nemůžu zbavit toho pozitivního dojmu, kterým na mě působí. Jednak mě ta písnička hrozně chytla (jako jedna z mála, které můžu poslouchat tisíckrát a nikdy se neohrají) a jednak kdykoliv si ten klip pustím, musím se dívat i na video. Ten tanec s Maddie a Shiou je totiž úplně skvělý, a za tu dobu, co jsem to několikrát viděla, jsem v něm našla hrozně moc skrytých významů a pohledů, jak se to dá pojmout. Může to znázorňovat souboj, který má každý člověk sám se sebou ve své hlavě, může to být boj otce s dcerou (kdy si oba většinou nerozumí), může to být boj nevinného zvířete s člověkem, nebo všeobecně nezkaženého dítěte se zkaženým dospělým, ať už se na to dívám z jakéhokoliv pohledu, vždy mi to tak nějak dává smysl. V tom je jeden ze světlých bodů takového umění - že si v tom každý najde něco svojeho, k čemu se možná dokáže nejvíc přirovnat. Proto je mi upřímně líto lidí, kteří prostě jen vidí dospělého chlapa s malou holkou, odsoudí to za pedofilii a ještě si ukazují prstem, že Sia je tu ta zkažená. // Skvělých 5*, protože takových klipů se dnes vidí málo. Lidi radši sledují bandu polonahých ženských, než videa se skrytou myšlenkou. ()

Rrena

Úžasné, snad lepší než Chandelier... pokud tam někdo vidí pedofilii a já nevím, co všechno, tak mi je ho spíš líto. Maddie úžasná jako vždy a Shia mě překvapil, zajímavé, svou roli "zahrál" suprově. No a soundrack - Sia je prostě nejlepší. :) ()

machopoltar

pocas pozrenia videa ma pohltila energia,pacila sa mi choreografia aj samotna skladba a nakoniec ked som na konci spoznal shia la beoufa ,,prekvapilo ma to,,,super,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,po case- paradna skladba, fantasticky vokal,,,nedherna vec ()

Tobias_Sin

Čistě náhou jsem si tuhle písničku pustil.. Asi nejlepší role LaBeoufa! Skvělá písnička, skvělý klip.. šílenství v kleci, touha o osvobození, neschopnost opustit prostor, ve kterém se cítíme bezpečně, omezenost vnímání okolního prostředí u dospělých jedinců.. to jsem myšlenky, které u mě klip evokoval.. ()