Scream Queens

Komédia / Horor / Mysteriózny
USA, (2015–2016), 16 h 38 min (Minutáž: 41–46 min)

Hudba:

Mac Quayle

Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer, Skyler Samuels, Abigail Breslin, Billie Lourd, Diego Boneta, Lea Michele, Glen Powell, John Stamos (viac)

Seriál se zaměřuje na sesterství Kappa na Wallacské univerzitě, které vede Chanel Oberin (Emma Roberts). Sesterství však ohrožuje děkanka Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis), která jej chce zrušit. Nastávající události zavedou postavy o 20 let zpět k tajemné vraždě na univerzitě a spolu s odhalením tajemství o vraždě se vrací i Červený ďábel. (hansel97)

kacir

Neviem ako mám ohodnotiť tento seriál. Okrem toho, že je to väčšinou trápne, až stupídne, pozrel som si dve časti..stále neveriacky krútim hlavou a čudujem sa, že som to zvládol, ale čo je pre mňa šokujúce, keď si nájdem čas pozriem si asi aj tretiu.. Lenže, je tam securiťáčska černoška s velkou papulou, že by mohla jesť horalku po šírke, má odporný hlas, a to ma trochu odrádza. A ešte Abigail Breslin aká bola zlatá, keď bola malá, taká je teraz prežratá až je priam nechutná. Emma je zrejme taká pizda aj v skutočnosti, takže nemá veľký problém s hraním. Celé je to evidentne točené pre mladšie publikum.. Ohodnotím po tretej časti, nechcem dávať rovno odpad. ()

Mišísek

Podle hvězdného obsazení jsem očekávala "něco". No, tedy, opravdu je to tedy něco, ale ne, nemůžu z toho. Nevím, jestli rok od roku jsou v televizi divnější věci, nebo já jsem ta divná, ale prostě ne. Narozdíl od letní novinky "Scream" jsem to dokázala vydržet neuvěřitelné 3 a půl epizody. Ale... je to jednoduše... hrozné. Kdyby to bylo jenom o té absurditě, tak ano, ale ty vraždy tam... ne... Backstreet Boys a řezání rukou není nic pro mě. ()

nattyxh

První 2 díly jsou dobrý. Uvidíme jak si Scream Queens povede dál. Herecké výkony jsou skvělý (Emma Roberts hraje tak skvěle, že jsem jí první díl tu smrt přála nejvíc). Rudý Ďábel si jede svou a zabíjí ostošest, nechci o všechny postavy přijít hned nazačátku (trošku GoT style). Vtipy jsou míněny na generaci 21. století (máš propíchnutý rameno tak co jinýho udělat než to napsat na fb, vrah je s holkou v jedný místnosti a ona si s nim přesto píše přes iMessage...) a ano, náramně se bavím. Opět hororová část taky funguje. Ze začátku dávám 70% možná to po delším sledování změním buď k lepšímu nebo k horšímu. Uvidíme.. UPGRADE: Po shlédnutí dalších tří dílů musím dát 5 hvězd :D Je to hrozná blbost ale v tom je ta dokonalost. ()

ellessar01

Oficialne miluju Chanel, protoze takovou svini jsem snad jeste v zadnym serialu nezazil...na druhou stranu hlavni hrdinka je tak nudna a nezajimava, ze by uz ji mohli zabit :D rozhodne naprosto vyborna hororova komedie :) ()

Claire.TJ

Tohle je totální BITCH CODEX. Jestli je Daria Morgendorffer "lajf" pro svůj nihilismus, Emma Roberts jako Channel je "lajf" jako nejprofesionálnější mrcha od dob Queen B Waldorfový. Tohle není jedna z těch bláznivin, který jsou bláznivý for the sake of being bláznivý, tohle je bláznivina geniální. Až na Grace, která musí štvát každýho, je tam každá figura geniální. A Channel číslo tři s klapkama na uších s jejím věčně otrávenym výrazem prostě musíte milovat. Light verze American Horror Story, která mně osobně sedí víc. EDIT: dobře, bavilo mě to spíš ze začátku pro tu nezastíranou bláznivost a skvělou Emmu. Ke konci slabší a druhá série bohužel už velký zklamání. ()

Quentin10

(spoiler) Jakože super seriál, ale postupem času mě štvalo jak poklidně si místní vrah vraždí a žádné velké akce proti němu nejsou :-D Jinak hlavně na to koukám kvůli Emmě :-D ()

JonSnow

Doufám, že se to ještě zlepší, ale po pilotu jsem hodně zklamaný....Čekal jsem od toho víc....tak uvidíme, co bude dál... ()

mr.twizta

Prvni sezona: Oukej, tu hru na tajemneho vraha se az do konce dotahnout nepodarilo, ale o to tady koneckoncu nikdy neslo. Scream Queens jsou totiz po celou dobu uchylnou metazabavou, ktera si krome horrorovych klise bere na paskal i system kampusovych hodnot a kopance moderni doby. Takova prehlidka ujetych postav, ktere fungujou jako karikatury vseho, se jen tak nevidi. Cela sezona je pak napadite natocena a osazena tolika prastenymi dialogy, ze uz ted se tesim na druhe shlednuti. Jako horror Scream Queens samozrejme nefunguji a ani se o to nesnazi, divak se spise docka mixu Vriskotu a Community, coz evidentne nesedne kazdemu. Me ale eskapady toho stada krav v cele s bozskou Emmou a legendarni Jamie Lee nehorazne bavily od zacatku az do nezbytne klisoidniho konce. ()

Jana548

Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem se do děje tak nějak zažila. Nějaké díly byli vtipné, pár jich moc dobrých nebylo. Každopádně jsem 1.sérii dokoukala a jestli budu koukat i na 2. zatím nevím. Občas mě ty situace překvapili, způsoby vraždění též zajímavé a co je hlavní seriál nijak výrazně nenudil, pořád se vlastně snažíte zjistit kdo je ten Red devil. Takže dávám 4 hvězdy. Takový seriál spíše pro relax :). ()

Amalberga

Docela dobře jsem se bavila a chtěla jsem původně dát čtyři hvězdičky. Jenže děj se zbytečně natahuje. Navíc když se nad něčím trochu zamyslíte, objevíte docela dost chyb a nelogičností. Vůbec se mi nelíbilo, že zabiják (vlastně zabijáci) Red Devil je všemocný jako bůh, všechno vidí a všechno ví. I kdyby Gigi plánovala akci 20 let dopředu nemohla vědět všechno. A zakončení první série se mi vůbec nelíbilo. Chanel se chová úplně jinak, přitom se sociopati a psychopati vyléčit nemohou. ? Konec se mi prostě nelíbil, ale některé scény byly úžasné, například jak Chanel s kámoškama zmlátily ty kluky v jídelně. ()

katherine7

Emma Roberts se zkrátka narodila pro to, aby hrála mrchy. Jde jí to skvěle. V pilotu mě i dost pobavila Ariana Grande.. však proč si před svou smrtí ještě nepostnout tweet? :D Po pilotu za mě 3* ... zatím. ()

ChaotriX

Jako milovník hororů jsem si říkal hmm Horor, komedie ? Why not... Komediální jsou zatím jen jejich výroky a semtam i něco co se stane např. Notebook + Channel #2 to jsem se docela zasmál.. Zatím to vypadá docela dobře, dívat se na to hodlám dál, ale trošku mě překvapilo že Arianu ( nevím či se nějakým záhadným způsobem nevrátí) zabili tak brzo a to hned v pilotovi. Tak či onak doufám, že ten náběh nezkazí a neudělají z toho blbost aby Ryan nebyl podepsán pod nějakou blbostí, udivuje mě, že od jeho posledních kousků je tento docela solidně komerční. Keep up, don't loose fans :) ()

Chloe..

Glee se sešlo s American Horror story a máme tu tenhle povedený mix. Prostě parodie na Vřískot (a všechny ostatní slasher movies) na college life a na sociální sítě. Dokonale absurdní činy a situace jsou ruku v ruce doprovázeny dávkou brutality a neřízené agrese. Za mě plný počet hvězdiček a Ryane Murphy jen tak dál! ()

Suzy_17

To je taková kravina. Jenom Američané můžou vymyslet takovou blbost a ještě k tomu se smát. Není to vtipný. Podle mne to táhne jenom Emma Roberts, která se zřejmě zrodila pro roli hlavní mrchy. Obsazení je opravdu hvězdné, ale za některé věci v tom seriálu bych jim něco hodila po hlavě. To přece není normální, že něco takového někoho baví. Je mi putna kdo je vrah, stejně to asi vím od začátku. Jedna hvězdička za obsazení, jinak je to opravdu hrůza. ()

Zlajdaa

Trochu nechápu, jakto, že hodnotíte seriál po zkouknutí pár epizod, nebo možná jen pilotu :D Hodnocení seriálu bych si nechala alespoň po zkouknutí celé první řady, popřípadě celého seriálu. Každopádně po první epizodě jsem se držela za hlavu, ale dala jsem tomu šanci a jsem za to ráda. Absurdní humor u mě zabodoval, je to tak směšné až je to skutečně vtipné :D A co se týče vraždění, jsem po*era, takže dokonce jsem někdy u seriálu i napjatá z toho, kde a kdy ďábel zase zaútočí :D Emma Roberts již tradičně v roli spratka nemůže zklamat, mám pocit, že jí tyto role jsou až postižením :D Ráda bych jí viděla hrát i osobu jiného charakteru :D A Glen Powell je vskutku skvělý :D scénky s ním jsou úplně nejabsurdnější :D absurdnější byla snad už jen scéna v prvním díle s Arianou Grande :D ()

KatyBitch

Pro mě jsou Ryan a Brad už řadu let zárukou kvality, bohužel tady v tom případě se kvalita vytratila už po 3. epizodě. První 3. epizodky byli opravdu super, člověk se nasmál a i ten děj byl docela snesitelný. Co začali předvádět potom už byla jenom nuda, otravný černošský přízvuk, Hester a její podivný výraz, Chanel šikanující všechny okolo, Chad co věčně přesvědčuje Chanel o tom že je jí věrný, Chad a Chanel se rozcházejí, Chad a Chanel se dávají do hromady, podezírání Zayday, podezírání Chanel č. 5..... Děj by trochu předvídatelný, hned v první epizodě mě napadlo, že Lea Michele a Nasim Pedrad si jsou až podezřele podobné, takže asi budou hrát příbuzné a nespletla jsem se. Kdo je red devil musíte měnit každou vteřinu ale ve finále se opět žádné překvapení nekoná. Chanel je naprosto výborná, mám pocit že to bylo Emmě Roberts psané na tělo a s Chadem jim to docela klape. :D Bohužel jsem děj moc neřešila protože, jsem věčně nadávala na to jak je ten seriál na tři prdy a že se na to koukám jenom proto, že už to mám rozkoukané. U hereckého obsazení mi srde zaplesalo. Jamie Lee Curtis je paní herečka- bohužel mi přišlo že Ryan s Bradem a Ianem jenom trochu poupravili postavu Sue z glee a nechali ji zahrát Jaime, Lea Michel-zahrála Hester opravdu parádně, byla neskutečnej pošuk a ta role ji neskutečně sedla, Emma Roberts-je pro mě kdekoliv jinde nesnesitelná ale tady jsem ji milovala, Nick Jonas- Boone je fakt bezvadnej se vším všudy, Glenn Powel- Chad je taky suprák miluju jakej to je sebestřednej ku*evník, Nasim Pedrad-tuhle holku miluju už doby SNL a Gigi je přesně něco co zvládne zahrát jenom ona, dokonce i pro mě za normálních okolností nesnesitelná Ariana Grande mi tam nevadila. Jediné zklamání, co se týká obsazení, se dostavilo když od serialu z néznámého důvodu odstoupil Joe Manganiello a byl nahrazen levnou a ošklivou kopii v podobě Olivera Hudsona (asi věc názoru) Zbytek hereckého obsazení je pro mě nesnesitelný a jsem ráda že pomalu buď umřeli nebo je zavřeli do blázince, škoda že Zayday a Grace přežili no ale nemůžu chtít vše, že? :D Opravdu se divím že seriál obnovili pro další sérii a štve mě že si tématem u SQ: The Hospital vyplýtvali solidní téma na AHS. Zřejmě se bude jednat o serial, který budete buď milovat nebo nenávidět... ()

Richie4422

Scream Queens je neskutočne úžasným seriálom pre každého milovníka hororu a hlavne slasherov, ktorý si je vedomý mnohých nedostatkov, stereotypov a klišé. Scream Queens sú špičkou v parodovaní čudných zvratov, rozhodnutí postáv a ich psychologickej hĺbky. Je to seriál s obrovskou sebareflexiou, ktorý si je patrične vedomý slasherovského subžánru. Humor je tu absolútne geniálny a dialógy/monológy, ktoré tieto postavy vedú sú ako vytrhnuté z každého jedného béčkového slasheru 80. rokov. Aj napriek surovo parodickej nátury seriálu sa tvorcom podarilo aspoň 6 epizód vybudovať napätie, ktoré síce potom skĺzne na účet paródie, ale aj tak som to neočakával. Úprimne mi je ľúto každého hororového fanúšika, ktorý tento seriál nepochopil a vidí v ňom "prázdne fifleny a podpriemerný slasher v jednom." Geniálna vec. ()

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

15.04.2018

Premiéra šestého Terminátora, jímž Tim Miller (Deadpool) naváže přímo na Terminátora 2, se nedávno odsunula z července 2019 na listopad 2019. Film tak uhnul spin-offu Rychle a zběsile s Rockem a… (viac)