Mladá dívka Kelly (Kaya Scodelario) je nadějná gymnastka, která při nešťastné nehodě přichází o další slibnou budoucnost. Omylem ji poraní přítel Mark, když jí kuší prostřelí nohu. Při jedné tajné návštěvě v domě přítelovy rodiny, je v noci celý dům obsazen skupinou zločinců. Ti chtějí použít hlavu rodiny k získání velkého množství peněz, a celou rodinu proto drží v domě jako rukojmí. Kelly využije faktu, že o ní nikdo neví a snaží se všemi prostředky rodinu osvobodit a zločince zneškodnit. Bohužel ale není všechno tak, jak to na první pohled vypadá. (Rakosnicek77)

Iveta47 odpad!

Absolútna nelogická blbosť,ktorej som dávala šancu .Uplne ma dorazila scéna kde na bielom zábradlí s bielou stenou viselo dievča oblečené v kriklavo červenom odeve a lupiči dva metre pod ňou nič nezbadali a prehliadli ju..Vtedy som už určite vedela že moje hodnotenie bude úplne to najnižšie.A to sa nejdem ani ďalej rozpisovať ako trááápne unikla z izby spod postele v ktorej boli dvaja lupiči.Tých blbostí bolo vo filme toľko.že sa to nedá ani inak hodnotiť ako odpad.Inak ak utekám z domu pred nebezpečenstvom tak bežím von z domu a nie do izby oproti východu. ()

Sllada

ty vole, to byl zas pasvil ! Měl jsem co dělat abych to dokoukal, jaka to byla pičovina. Aspon trosku té logiky. Solidní , průměr ? jste na hlavu ? ()