Lovesick

• Veľká Británia Scrotal Recall (pracovný názov) (viac)
Veľká Británia, (2014–2018), 9 h 30 min (Minutáž: 23–28 min)

Tvorcovia:

Tom Edge

Predloha:

Tom Edge (kniha)

Kamera:

Simon Vickery

Hudba:

Si Begg

Johnny Flynn, Antonia Thomas, Nikki Amuka-Bird, Riann Steele, Sharon Young, Cara Theobold, Jessica Ellerby, Turlough Convery, Rosalie Craig, Joshua McGuire (viac)

Dylan si při svém hledání lásky pořídil sexuálně přenosnou nemoc. Společně s přáteli Evie a Lukem se proto rozhodne upozornit všechny své bývalé partnerky. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (21)

Abigail (2014) (S01E01)

Úvod, který mi vytřel zrak. 25 minut skvělého humoru, výborných postav, parádních situací a načrtnutí nadcházejících událostí. Tohle je asi ukázka dokonalého startu sitcomu. Všichni nastupovat, přijíždí bingeexpress! ()

Anna (2014) (S01E02)

Tentokrát epizoda zahrnula i pnutí mezi Dylanem a Evie. Prolínání časových linií představuje výtečné budování pro příběhové vyústění. Krásně se to navzájem doplňuje. Navíc se postavy opět o něco více prokreslily a my tak pochopíme jejich chování. Všechno zatím jede jak po másle. ()

Cressida (2014) (S01E03)

Epizoda, která si půjčila dost prvků z jiných slavných sitcomů, ale dokázala je implementovat vkusně a nenásilně. Luke dostal velký prostor a naštěstí se to dokázala umně využít. Přišel první velký moment mezi Dylanem a Evie. Přicházejí komplikace i krásné závany minulých událostí. ()

Jane (2014) (S01E04)

Dylan dokáže pookřát srdce i těm nejvíc single osobám. Má asi kouzlo osobnosti. Evie byla kouzelná a Luke správný wingman. ()

Bethany (2014) (S01E05)

Prozatím největší časový skok. Byly zobrazeny další důležité části skládačky zejména co se týče Dylana a Evie. ()

Frankie (2016) (S02E01)

Sakra, proč je Mal tak dreamy? Akorát všechno ještě víc zkomplikuje. Odstartovalo se na vážnější notě, ale vtip tomu nechyběl a kvalita se stále drží vysoko. ()

Agata (2016) (S02E02)

Wow, docela mě překvapilo, že jsme se vydali až takto do minulosti, ale byl to další velký milník. Moc se mi líbí jak pracují s Lukem. Není to jen jednorozměrná postava, má dostatek dalších kvalit, aby se vyrovnal důležitosti ostatních postav. Dylan se mění též, ale bude mu to stačit? A Evie je krásná a osudová. ()

Amy (2016) (S02E03)

Další parádní skok do minulosti, příjemné překvapení v podaní jedné osoby a napínavé situace v otázce kdo skončí s kým. ()

Liv (2016) (S02E04)

Druhá řada zatím nabízí velmi silné propojení jednotlivých epizod a buduje to správné vyvrcholení pro finále. ()

Isabel (2016) (S02E05)

Je rozumné dál potlačovat své city? Nepřijde náhodou jednou čas, kdy vybouchnete v ten nejhorší možný okamžik a zničí to více než jste kdy představovali? Odpověď snad leží na konci řady. Jinak líbí se mi, jak dokážou propojovat maličkosti, které zmíní v různých epizodách. Je to krásně promyšlené a drží se to určitého plánu a to je opravdu hezké sledovat. ()

Emma (2016) (S02E06)

Epizoda mi přišla rozbitá. Vůbec tomu nesedělo to, že všichni tři byli převážně rozděleni. Nebyla z toho cítit lehkost, svěžest a vtip. To se stalo poprvé. ()

Jonesy? (2016) (S02E07)

Jonesy byla divoká karta utržená z řetězů a díky ní epizoda nabrala pořádný spád. ()

Abigail (Part 2) (2016) (S02E08)

Zamotaná párty jak se sluší a patří. Emoce, prozření, zlomená srdce, pošlapané city a nevyřešení vztahy. Takhle se ukončuje sezóna. ()

Andi and Olivia (2018) (S03E01)

Průběh epizody nebyl nikterák výborný ale závěrečné minuty to vyhouply dost nahoru. ()

Bonnie (2018) (S03E02)

Tahle parta lidí si je velmi blízká a skutečně se chtějí navzájem podporovat. Je to příjemné a hřejivé. ()

Abigail (Part 3) (2018) (S03E03)

Sakra, Abigail je silná osobnost a jediná, která měla pořádné ovarios se zeptat na důležité a těžké otázky. Jonesy svou přítomností opět oživila dění a závěrečný polibek? Ne nečekaný, přesto žádoucí. ()

Evie (2018) (S03E04)

Doprčic, tohle bylo fakt krásný po všech stránkách. Lidské, smělé, dojemné i smutné. Veškerá škála emocí. ()

Martha (2018) (S03E05)

Klidnější díl, kde nic tak zásadního nestalo. ()

Queen of Cups (2018) (S03E06)

Otázky, pochyby, přešlapy a na konci touha, víra a naděje. ()

Tasha (2018) (S03E07)

Přišlo mi, že tahle epizoda nebyla potřebná. Zvlášť jako předposlední k celému seriálu. ()