Ostrov živých

• USA It's Alive III: Island of the Alive

V pořadí již třetí pokračování o zabijáckých dětech... Pro stále větší počet nově narozených, zmutovaných dětí, které jsou pro lidskou rasu velmi nebezpečné, je nařízeno umístit tyto děti na odlehlý ostrov daleko od civilizace. Po pár letech je vše zapomenuto, ale děti již v divoké přírodě dospěli a chtějí se vrátit zpátky ke svým rodičům. A jak to tak bývá - ta možnost se jim naskytne. (Chupacabre)

TO

Třetí díl série Ono žije je sice slabší než první dva, ale pro mě pořád průměr. Vraždící děti jsou posílány na neobydlený ostrov, kde vyrostou a narodí se jim i vlastní děti a zabíjí maximálně tak expedice který za nima přijížděj, až otec jednoho z nich je přiveze zpět do civilizace a ony se vydají hledat svou matku... ()

matestlust

V pořadí již třetí díl o zmutovaných miminech.Tentokrát se stát rozhodne mutanty umísit na odlehlý ostrov,kde je ponechá osudu.Po pěti letech se vydává skupina vědců, v čele s otcem jednoho z dětí,prozkoumat, jak se na ostrově dokázali adaptovat.Oni však po celou dobu touží jen po tom, aby mohli zpět ke své rodině a jakoukoliv překážku odstraní...Škoda že se film nechytnul pěkně rozjetého začátku.Až na pár pěkných momentů je to veliká nuda korunovaná opravdu záchodovými hereckými výkony. ()

Karamanlis

Už počas pozerania jednotky a dvojky ma spontánne napadlo, ako asi budú zabijácke batoľatá vyzerať ak sa im podarí dožiť dospelého veku. Tretie pokračovanie nazvané Island of the Alive túto možnosť prináša, no výsledok ma zďaleka neuspokojil. Mutanti pôsobia neohrabane a ich vzhľad je tak bizarný, že vôbec nenaháňajú strach, ale sú naopak komickí. Zrejme si to uvedomil aj Larry Cohen, ktorý ich počas filmu ukazuje iba minimálne a keď už, tak v zostrihaných záberoch, v ktorých ich detailne vôbec nie je vidieť. ()

Astaroth12

Larry Cohen už tretíkrát a nenastala ani blamáž, ale ani celková pohoda. Pripomínalo mi to predátora, len bez Arnieho a s troska trapnejsim monštrom , ale inač podobná situácia:-)) Je mi troska divné, že dávam tieto zabijacke nedokonale monštra do jedného vreca s ťažkým súperom( predatorom) , ale sú si i dosť podobný. Ale celkovo tato cast nieje ani tahunom serie ale ani jej koncom. Celkovo je to hlupost, ale veľa ľudom sa hlúposti pacia, tak prečo nie::: ()

Campbell

Série It´s alive mi bohužel nepřijde nějak extra dobrá. Je taková unylá a na mě moc pomalá. Ale pamatuju si jak jsem v půjčovně okolo VHS s těmato filmama chodil s respektem. No a dnes jsem nakonec zjistil že zcela zbytečně. Paradoxem je že se mi nejvíce líbí tenhle díl. Sice se opět nejedná o nic převratného ale děti tu už konečně pořádně zabíjej a nejsou tu jen málokdy. Je to sice celkem hloupej film ale poměrně i záabavnej. Hlavně když se tu objeví děcka. ()

• Horror byl natočen ve stejném roce jako další Cohenův film Návrat do městečka Salem's Lot (1987). Oba filmy byly vydány v květnu 1987. Larry Cohen v obou případech použil dokonce i stejný filmový štáb. Herec Michael Moriarty si navíc v obou filmech zahrál hlavní roli. (freddy_k)