Let's Kill Ward's Wife

• USA Ward's Wife (neoficiálny názov)

Každý nenávidí Wardovu manželku, dokonca aj sám Ward (Donald Faison). Všetci ju chcú zabiť. Avšak keď sa ich vražedné myšlienky zmenia na skutočnosť, čaká ich oveľa viac problémov. Napríklad, ako sa zbaviť tela a stále stihnúť jej čajové posedenie o tretej. (readan)

Mamlas

Docela dobrá černá komedie. Škoda první asi půlhodiny, kdy to bylo jen nudné tlachání o ničem a bylo toho moc. Druhá polovina se povedla více. Film pojednává o skupince přátel a o manželce jednoho z nich. Je to protivná zlá kráva (připomínala mi mou bývalou manželku) a je třeba se jí zbavit. Místo rozvodu však zvolí jiné, vcelku komicky vylíčené řešení. (45%) ()

kaylin

Já jsem si tenhle film prostě užil. Naprosto bizarní situace, která je podána krásně uvolněně, což jen podtrhuje celou absurditu. Tohle je prostě styl, který mi vyhovuje, a první hodinu jsem se několikrát smál nahlas. Tohle je něco co na filmu moc oceňuji. V závěru to vyznívá trochu do ztracena, ale jinak jsem opravdu spokojený. ()

Morholt

Na tohle se koukalo dobře. Wardova manželka byla přesně ten typ ženský, která si za to, že je kráva, opravdu smrt zaslouží a reakce na to všech zúčastněných je jeden z nejlepších momentů celého filmu. Ale zbavování se těla a stihomam ze souseda policisty mají taky něco do sebe. Milovníci gagů si tady na své sice nepřijdou, ale vzdor námětu je Let's Kill Ward's Wife filmem, ze kterého čiší dobrá nálada. Mimochodem povedený casting tady připomíná rodinnou sešlost a to ještě v hereckém výčtu nejsou uvedeny dcera Jamese Carpinella a Amy Acker Ava a třetí ze sester Dominczykových Veronika. 70% ()

Aljak

Tak to bola riadna komédia, až na to, že mi neprišla vôbec vtipná. Celá krimi zápletka bola úbohá, rovnako aj to správanie všetkých zúčastnených postáv, ktoré úplne bez problémov prijali to, že umrel človek. Možno si niektorý povedia, že som trápny moralista, ale keď Ward tak strašne neznáša svoju manželku, tak prečo si ju potom bral? Hlúpy "akože sarkastický" humor to ešte viac podkopal. Čo sa týka hereckého obsadenia, dosť ma prekvapil Patrick Wilson - a to tým, že prijal rolu v takomto podpriemernom filme... ()

peiton

Situácia,ktorá dostala partiu kamarátov do úzkych a podotýkam zcela dobrovoľne je tak absurdná,až to hraničí zo zdravým rozumom..Patrick Wilson sa začína nejako podozrivo motať okolo náhodných vrážd,inými slovami,kde je vražda, tam je Patrick (Všade dobre,doma peklo).Cháp,ženy sa predsa nezabíjajú,len kôli tomu,že sa počas manželstva stanú neznesiteľnými a ak už,ani sa neobťažujú tú malú vraždičku aspoň spraviť kurioznym spôsobom,takým,ktorý by diváka aspoň trocha pobavil.Jedným slovom N U D A. ()