Hip Hip Hurá

• Poľsko Hip-Hip i Hurra

Detektiv Hip-Hip a jeho asistent, lasička Hurá jsou hlavními postavičkami seriálu Hip, Hip, Hurá. Na konci každého dílu, když společně vyřeší případ, si šťastně poskočí a zvolají svá jména: Hip, Hip, Hurá! Pořad kombinuje prvky detektivního příběhu (v každé epizodě je vždy nějaký případ, který musí být vyřešen), akčního filmu (nechybí ani typické napětí) a vzdělávacího pořadu. Záhady, které na naše dva kamarády čekají, jsou ze světa zvířat a rostlin, a jsou vždy o přírodě.
Alžběta Wąsiková, která pořad vytvořila, říká: „Mým záměrem bylo přiblížit dětem vše, co se týká přírody a světa kolem nás. Otevřete oči! Podívejte se, kolik zajímavých věcí se kolem nás děje! Proč zelené listy žloutnou? Proč slunce zachází za horizont a jaké zvuky vydává páv? Každý se může stát malým detektivem Kolombem a vyšetřování může být skvělé, fascinující a zábavné současně. Vše, co musíte udělat, je rozhlédnout se kolem sebe, a pak se každičký obyčejný den může stát naprosto úžasný! A díky tomu se na fascinující svět přírody můžete začít dívat zcela jinýma očima." (TV JimJam)

Master19

Ta amaterská naivita je až fascinující. Kreslené a animované myší snad přímo v Malování™ za použití palety 10 barev. Detektivní zápletky plné sarkasmu, irone nebo snad hlouposti? A jako bonus parádní hudba sklouzávající často do ska. Celé to ulétává až někam do surrealismu. Ale jako pohádka pro děti je to naprosto nepoužitelné. ()

Killy

Absolutně nechutně namalované, polodementní zápletky o ničem, moje dvouletá dcera to nenávidí a já se jí nedivím, celé je to špatný vtip. ()