Star Trek: The Helena Chronicles

PKD

Tak toto vážení je něco, co jsem ještě v ST neviděl. Naprosto nekompromisní dark odkaz Nemesis a přesto je to pořád ST. Mám to doma už 8 let a za tu dobu jsem to viděl,tak 20x. Hl.devízou jsou bezesporu scénáře. Dodnes nechápu, kam na to ten Brian S.Matthews chodil. Sekce 31 je tu vyobrazena v pravdě démonicky, až mě několikrát zamrazilo. Tak fanaticko/cyničtí mi nepřipadali její příslušníci ani v tzv.profi ST. A NIKDY by mě nenapadlo, že by má nejoblíběnější ST postava-Ezri Dax, mohla mít konkurenci a ješte k tomu ve fan ST. Leč, stalo se...,2.místo tedy okupuje potomek Nausicaana a Bolianky, poručík Dais. Ta prostě nemá absolutně chybu. Pokud ji jednou propadnete, už nikdy pro vás ST vesmír nebude stejný. Věřte mi. A na 3.místě je opět fan ST postava, subkomandér T´Lorra z dalšího výborného počinu, ST:Odysea. Těmto lidem bych dal okamžitě pořádné peníze aby toho udělali mnohem víc a lépe (co se týče technické stránky věci), protože oni to dělají za nic a ne pro peníze. A takový lidé si zaslouží podporu. Ne CBS, která úspěšně likviduje ST 8 let a jiní. ()