Mladý ambiciózní kontrolor jízdenek Joe dohlíží na poslední vlak odjíždějící z Londýna do temné a bouřlivé noci. Ve vlaku je obvyklá sbírka cestujících - od protivného mladistvého po businessmanku-workoholičku. Náhle vlak s pištěním brzd zastavuje v lese, když narazí do čehosi na kolejích. Strojvedoucí, který šel situaci prozkoumat, se nevrací... (noelcoward73)

Al90

kua! Tak to solidne zacalo a nakonec se to promenilo v takovou nehoraznou kravinu,dokoukal jsem to jen skrz zvedavost jak to dopadne.. hvezda za par momentu.. ()

tXtX

Film ako taký sa mi páčil. Jediné, čo mi prekážalo boli masky vlkodlakov. Tí hoši vyzerali ako prerastená čivava s death metalovou parochňou. Vôbec z nich nešiel rešpekt ani strach. Ale cením že neboli spravený na pc (staré dobré masky). Herci ušli (aj keď ich postavy mi boli dosť ukradnuté). Prostredie pekné. Ani nepamätám kedy som naposledy videl nový vlkodlačí horor, okrem tých, ktoré už mám nespočetne krát napozerané.. 60% ()

Tossico

Jako začátek super, ale kdybych věděl že tam budou vlkodlaci tak bych si to nepustil. Vlkodlaci a upíři už jsou podle mě trapní a nebaví mě. Škoda, mohlo to bejt jinak lepší. ()

haysaytay

Po kouknutí na Hyettův film Heretiks,jsem mu moc šancí nedával.Ale Howl mě mile překvapil,slabší masky,ale poměrně pěkná atmosféra.Podruhé už ho asi nebudete muset vidět,ale koukatelný film. ()

Gabe

Prvních patnáct minut výborné. Atmosféra nočního vlaku projíždějícího lesy mezi zapadákovy funguje, představení pasažérů a načrtnutí jejich charakterů taktéž. A potom už jde všechno šmahem do kopru. Jeden nesmysl střídá druhý, dialogy naprosto zpitomí (uprostřed útoku vlkodlaků jsou přeživší schopni řešit takové věci jako kariérní posun průvodčího, pracovní pohovor před dlouhými roky nebo se jdou sami do sousedního zabarikádovaného vagonu vyčůrat). Jedna hvězda za atmosféru vlaku stojícího uprostřed temných lesů, druhý za povedený vzhled monster. ()