Grace je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel) se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě. (Bontonfilm)

ShiShinka odpad!

Kdyby to byla jenom otřesná nuda, kde se hlavní hrdinka pořád jen někde plouží a do toho více či méně oddechuje. Ale holka kašle krev a babka jí nadává, že jak se to chová v kostele. Takže jsem se buď nudila, nebo jsem byla brutálně vytočená z demence aktérů. A to nejsou zrovna emoce, které bych chtěla v odpočinkovou neděli prožívat. ()

Astaroth12

Hneď ako sme sa zoznámili z hlavnou hrdinkou,tak obraz preskočil na pohlaď jednej osoby.A to ma veľmi znervózňovalo až môžem povedať že po čase má to začalo nasierať .Videl som veľa filmov v podobnom duchu a preto môžem povedať veľmi slabučký film o posadnutosti.Film disponoval lacnými a hlavne predvídateľnými lakačkami. Film bol spracovaný takou nudnou formou,bez efektu zaujatia. ()

Rathalos

Horory o posadnutosti diablom mam v laske a tento urcite radim medzi tie lepsie,skvela temna atmosfera,znepokojiva hudba,vyborna a aj krasna herecka Alexia Fast a perfektna netradicna kamera,ktora ma fakt bavila,no a co sa mi na tom najviac pacilo,bol moj strach,ked sa bojim,tak je to to najlepsie,co mozem zazit v tomto zanri...:-) ()

Dementra odpad!

Tenhle film si rozhodně zaslouží nálepku horor. Protože byl fakt horor na to koukat. Film se snaží nabídnout nové pojetí posednutí z pohledu první osoby. Špatný, špatný nápad. Je to nekoukatelné, postavy jsou otravné a plné klišé (spolužáci si utahují ze slušňačky, strašidelná otravná babča, starý dům, kde se dějí podivné věci), fakt odporná církev). Viděno s českým dabingem (což taky asi nebyl ten nejlepší nápad). ()

Campbell

Grace je podprůměrný exorcist film o posednuté dívce, která sem tam něco vidí, sem tam něco špatného udělá, ale hlavně řeší svůj vztah s matkou, knězem, atd... Je to děsně nezajímavé, bez atmosféry a nudné. Škoda protože premisa není špatná. Film je zajímavý snad jen tím že je točený POV neboli pohled z první osoby, to mohlo vyniknout, ale ne je to i tak nezajímavé. A to neustálé kňučení mě začalo ke konci silně srát. ()

• Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie ve městě Vancouver. (Terva)