Find Me

• USA Hide or Seek

Manželia Tim (Cameron Bender) a Emily (Kathryn Lyn) kúpia krásny a veľký opustený dom v malom meste, prakticky na samote. Emily z tohto mesta pochádza a teraz sa po rokoch vrátila, pretože Tim si tu našiel zamestnanie učiteľa na miestnej škole. Zatiaľ čo Tim chodí do práce, Emily sa zamestnáva vybaľovaním vecí z krabíc, ked' tu ju z ničoho nič začnú vyrušovať podivné zvuky. Oveľa viac ju však desia strašidelné odrazy tajomnej osoby v zrkadle. Spočiatku si myslí, že to je stres a únava, čo si s ňou pohrávajú, ale po tom, ako znenazdajky nájde i záhadné odkazy v znení ''Nájdi ma'', ona aj Tim celú záležitosť s duchom prestávajú brať na ľahkú váhu a začnú sa zaujímať o to, kto v dome pred nimi býval... (sochoking)

VenDulin85

Ono nejde ani tak o to, že by byl Find me špatný, ale je prostě.. nevýrazný. Pokud by byl natočený o dvacet, třicet let dříve, budiž, mělo by to šmrnc, ale v roce 2014 je to jen opakování té samé duchařské látky a nic, zhola nic nového. Krom toho, jak tu píší ostatní odvážlivci, kteří snímek zkoukli, jsou obě hlavní postavy krajně nesympatické, ženské 'hrdince' jsem dokonce přála happy-end v hororovém hávu, takže si umíte představit, jak moc mě zaujala. Největší horor nastal po odeznění titulků, kdy mi na jednom komunikačním kanálu naskočil text- "snad je nenapadne natočit druhý díl..." Za toto a za tu duchnu 2*. ()

korbitch22

Naprosto neškodné žánrové cvičení, plné klišé a strašlivě předvídatelného děje.Andy Palmer je nadšenec s mírným talentem, který má velice nakoukáno.Pár působivých scén, ale jinak typický příklad levného filmu.Nulové kulisy, nový dům je pronajatý produkcí za pár peněz, takže téměř chybí vybavení, aby se ušetřil každej dolar, stěhováci jsou kluci z cateringu a nemaj ani monterky, ale svoje oblečení.Herci jsou amatéři z místního ochotnického divadla.Dám 3* protože mi Palmer připoměl mě a naše Liberationis.Já bych měl asi dost podobný styl, jednoduchý scénář, dva až pět herců, lehké dialogy a příběh složený ze zakladních rutinních klišé odkoukáných ze stovek hororů.Strašidlo pobledlá holčina v bílejch šatech a hotovo.Asi 3x sem sebou cuknul, jinak jsem si to celý odvyprávěl dopředu sám.Povedený amatérský film, který nadhodnotím kvůli sympatické podobě s mým filmařským stylem, který se asi nikdy nevyhrabe víc, než k mírnému průměru, či spíš lepšímu podprůměru.49%. ()

Astaroth12

Mladí pár,sa presťahuje do noveho domu,sú plní nadšenia a očakávania ako sa im bude nažívať.Onedlho sa v dome začnú diať divné a zvláštne veci apani domu nevie či to má za nasledok stes,alebo v dome straší.Teší ma,že tento film nie je natočený trápnym Foond Fontage štýlom,lebo pomaly mi FF štýl lezie na nervy.Niekedy mi to pripadalo ako paródia na duchárske filmy.Hlavne potom,ako prefikol ducha.Tento film nie je ničím originálny,ani nič nové nerieši.Ide v zabehnutých šablónovitých šlapajach svojich starších kolegov.Ale tento film,je lepší od viacerých podobných filmov a to v sile príbehu.Lebo ten bol pekne spracovaný. Len filmu neodpustím,že to celé bolo prezentované nudnou a nezáživnou formou.Aj keď finále malo strašidelný podtón,ale nudný celkový dojem to nezachránilo. ()

6thSun

Nejstatečnější pár v dějinách duchařských hororů! Nebo nejdebilnější? Každopádně je nechávají v klidu věci, ze kterých by se strachy ze*ral i sentimentalitou stižený děda s akutní zácpou. Manžel se dokonce vychrápe s duchem, zjistí to, a místo toho, aby si okamžitě usekl vocas, se jenom ušklíbne a poví "Právě jsem viděl ducha!". Takže je to vlastně komedie. Ale mě to bavilo celkem, asi proto, že jsem v poslední době zřel desítky ještě daleko stupidnějších hororů. ()

Morholt

Pro mě milé překvápko. Manželský pár má v domě ducha a s pomocí kamarádky se rozhodnou to řešit. Neječí u toho, nepobíhají jak šílenci po baráku a ani si nezvou média, kněze či vědátory s ektoplazmickými přístroji. Prostě, dozajista poučeni ze všech možných hororů, na to jdou postaru se šalvějí a krucifixem. Ale strašidlo dál bubákuje a je mu jedno, jestli je den nebo noc. A nutno dodat, že se vyskytuje hojně a má to úroveň a moc mi nechyběly ani lekačky. Sympaticky na mě působilo i herectvo a závěrečná pointa mě také nijak neurazila. Vůbec nechápu, čím si tenhle malý a pohodvý horor zasloužil tak nízká čísla. 80% ()

• Hláška o tom, že presunuli náhrobné kamene, ale telá nechali na cintoríne, je narážka na horor Poltergeist (1982). (Marceloo)