BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Oralfabet k tomuto seriálu (3)

BoJack Horseman (2014)

Občas natolik zdrcující, až člověk zapomene, že sleduje příběhy animovaného koně. Mistrovské dílo, které zraje s časem a od nejistého rozjezdu se asi okolo třetí série dostane do pozice pravděpodobně jediného animovaného seriálu, který může konkurovat Rickovi a Mortymu. Mr. Peanutbutter je ten nejsympatičtější psí idiot, kterého jsem kdy viděl a jeho a Toddovi nápady jsou vždy naprosto geniální. Hooray! ()

Série 5 (2018) (S05)

5. série potvrzuje, že Bojack je naprosto unikátní dílo a nabídne několik výborných epizod, jež se mohou směle postavit vedle legendárních předchůdců ze sérií minulých. Pokud to ve čtvrté sérii už vypadalo jako, že Bojack je na správné cestě stát se lepším člověkem (koněm), konec téhle série nás pěkně nevybíravým způsobem vyvede z omylu. Ještě temnější, než kdy dřív! Jo a taky je tady sex robot jménem Henry Fondle, ten byl fakt super! ()

Série 6 (2019) (S06)

Sbohem, bylo to dokonalý od začátku do konce. 10/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019